
LIFESTYLE
happiness
Wiecie co? Chyba jestem jedną z tych osób na tej planecie co by nie chciała wygrać w totka. Mimo, że gramy z Tatkiem od

Wiecie co? Chyba jestem jedną z tych osób na tej planecie co by nie chciała wygrać w totka. Mimo, że gramy z Tatkiem od

Bubuś był przedwczoraj na pobieraniu krwi. Płakał, patrzył mi w oczy i płakał. Nie mogłam nic zrobić, przecież to dla jego dobra. Odkładałam

Bubuś nasz maleńki jest już dużym chłopcem. Dziś nam tego dał popis. Rozmawia już jak stary, opowiada przeróżne historie, oczywiście w swoim niespełna trzymiesięcznym

Nasz Buuba jest już taki duży, aż dziwo. Rozgląda się wokoło, najbardziej lubi firanki makaronowe z rana w naszej sypialni. Repertuar gugania, z samego ‘agu’