Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Jak poradzić sobie w początkach przeziębienia u dzieci?

Jak poradzić sobie w początkach przeziębienia u dzieci?

Jak poradzić sobie w początkach przeziębienia u dzieci? Dlaczego należy działać szybko? Jakie sprawdzone sposoby są najlepsze? O tym przeczytasz w najnowszym wpisie na moim blogu! Przede wszystkim cieszę się, że jesteś! A skoro tu jesteś oznacza to, że masz dzieci i szukasz sprawdzonych sposobów na podbramkowe sytuacje! Przeziębienie z pewnością do nich należy – trzeba działać szybko, zanim choroba rozwinie się na dobre.

W ciągu całego roku mamy większość czasu, w którym pogoda nie sprzyja. Stąd jesteśmy narażeni na spadek naszej odporności. Szczególnie nasze dzieci, które są bardziej aktywne fizycznie. Biegają w kurtkach i są narażone na powiew zimnego wiatru. Oraz wiele innych sytuacji, które niekorzystnie wpływają na zachowanie wzorowego zdrowia.

Moi chłopcy szczególnie bardzo lubią aktywność fizyczną na podwórku, niewiele myślą, gdy są spoceni i rozbierają się z kurtek. Szczególnie gdy świeci słońce, a na zewnątrz wciąż jest jeszcze zimno.

Czy znasz taki poranek, w którym Twoje dziecko budzi się z kaszlem, kichające i z lekkim stanem podgorączkowym? Wówczas sypią się w gruzach wszystkie plany, takie jak zawiezienie dziecka do szkoły, a następnie dotarcie do pracy. Musisz przeorganizować cały swój dzień! I przede wszystkim reagować szybko, by choroba nie rozwinęła się na dobre. Doskonale wiesz, że gdy choroba się rozwinie, to tak naprawdę ilośc dni, które spędzicie w domu jest zagadką. Nikt również nie przepada za kolejkami w przychodniach, szczególnie wśród sezonu przeziębień. Dotrwaj do końca tego wpisu, a zdradzę Ci nasze sposoby, jak poradzić sobie już na starcie choroby/ czyli w początkach przeziębienia.

Przede wszystkim zawsze, ale to zawsze gdy moje dzieci dopadają początki choroby pozwalam im… leżeć w moim wielkim łóżku do woli. Zazwyczaj na codzień każdy ma swoją przestrzeń w domu i turlanie się w moim łóżku jest zakazane. Znasz to gdy zakazany owoc najlepiej smakuje? Tak to jest w przypadku moich dzieci. Wylegiwanie się w moim łożku sprawia im radość, mi niestety nie, ponieważ to w jaki sposób później wygląda łóżko poraża mój perfekcjonizm ;). Wyciągnięte prześcieradło, a kołdra w poszewce jest kulką. Na pewno wiesz o czym mówię!

Gdy już im pozwolę na zakazany owoc, chłopcy mają lepsze humory. Następnie wskakuje herbata z miodem, jednak przy moim trybie życia, ważniejsze jest dla mnie skuteczne i sprawdzone działanie.

Jednym z takich moich skutecznych działań jest wdrożenie syropu Pyrosal. Jest to ziołowy syrop, który działa jak magiczna różdżka w walce z infekcjami wirusowymi.

Pyrosal to naturalna kompozycja ziół, które od wieków są wykorzystywane do łagodzenia objawów przeziębienia. Dzięki starannie dobranym składnikom, takim jak:

  • wyciąg z kory wierzbu
  • kwiat bzu czarnego
  • kwiatostanu lipy
  • oraz liścia podbiału

Pyrosal działa łagodząco na podrażnione gardło, łagodzi kaszel i pomaga obniżyć temperaturę. Jest tradycyjnie stosowany jako środek pomocniczy w stanach podgorączkowych, w przebiegu stanów zapalnych, głównie górnych dróg oddechowych.

Moje doświadczenie w szybkiej walce z objawami przeziębienia sprawiły, że Pyrosal jest nieodłącznym elementem naszej apteczki. Zawsze na wyciągnięcie ręki, gotowy do działania. Co więcej – apteczka jest zabierana przez nas w podróż. Przy dzieciach musimy być przygotowani na każdą okoliczność. Dodatkowa pewność naturalnego składu syropu Pyrosal daje poczucie komfortu, że nie narażamy swojego dziecka na zbędne sztuczne składniki czy substancje chemiczne.

Kiedy od razu zauważasz, że Twoje dziecko jest apatyczne, przygnębione objawami przeziębienia, nie czekaj bezczynnie. Sięgnij po sprawdzone sposoby, aby zapewnić mu szybką ulgę i wsparcie. Wszystko po to by jak najszybciej wrócić do zdrowia.

Dlatego nie czekaj, trzymaj butelkę Pyrosalu zawsze pod ręką i miej pewność, że możesz szybko zareagować. Twoje dziecko z pewnością doceni to natychmiastowe wsparcie.

I Twoja praca… również;)

Na zdjęciu powyżej: po lewej ja w działaniu z pierwszymi oznakami przeziębienia. Po prawej szczęśliwa, gdy mogę wrócić do swoich obowiązków. Mam komfort psychiczny, że moje dzieci są odpowiednio zaopiekowane. I ze spokojną głową mogę wrócić do edukacji mam na swoim instagramie! Cudo! Wszyscy uratowani, misja na plus!


Wpis powstał w ramach współpracy z marką Herbapol Wrocław S.A.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

 

 

 

Close