Close
Close

Brak produktów w koszyku.

 

Hej, witaj na blogu, który znajduje się w czołówce polskiego parentingu, możesz napisać od razu na

kontakt@buuba.pl

lub przeczytać poniższy tekst i wówczas napisać na kontakt@buuba.pl ;) Odpisuję możliwe jak najszybciej, czasem nawet prosto z telefonu! 

Zobacz co składa się na Buubowy team:

Agnieszka Dzieniszewska (mama) – w branży fotograficznej działa od 13 roku życia. Od 2013 roku prowadzi bloga www.buuba.pl. Nazwa bloga wywodzi się od imienia jej pierwszego dziecka, jednakże “Buba” przylgnęła do jej wizerunku. Współpracuje z topowymi markami dziecięcymi i nie tylko. Sony, Disney, Quinny, Philips, Fisher Price, Lovi, Chicco, Pampers, Dulux, Acer, to tylko namiastka tego co pojawiało się we współpracach. Jej wizerunek widnieje na łamach gazet Super Mama i National Geographic.

Gościła na wielu eventach topowych marek, udzielała wywiadów m.in dla portalu mamadu.pl, była prelegentką See Blogers 2016. Dostała się do dziesiątki uczestników konkursu Blog Roku 2014 i 2015.

Buubkowe dzieci – Kuba i Oliś. To Kuba właśnie zapoczątkował istnienie tego bloga, Oliś w nieznanych okolicznościach pojawił się na dokładkę. Najsłodsze chłopaki na świecie, rodzeństwo rok po roku.

Mieszkamy na obrzeżach malowniczego Białegostoku. Miasto, ale aura sprawia, że jest to prawie odludzie. Synów karmimy drożdżami i z niecierpliwością czekamy aż dorosną, by zacząć z nimi zwiedzać świat!

Współpraca: Jeśli chodzi o współpracę to dobrze trafiłeś, chętnie pomożemy wypromować marki, które są godne polecenia. Wpisy sponsorowane, wyjazdy, eventy, fotorelacje, FILMY, KONKURSY, testy produktów, to tylko namiastka tego co Ci oferujemy.

Adres kontaktowy:

kontakt@buuba.pl

Aktualne miesięczne statystyki bloga (zrzut z GA) są przesyłane po przesłaniu zapytania na kontakt@buuba.pl

 

Buuba według rankingu Hash.fm, zajmuje drugie miejsce w Polsce wśród blogów parentingowych:

 

1cats-vert

Buuba w mediach:

Raport Hash.fm – 27 influencerów parentingowych

Lovi – Słynne mamy blogerki

Mamadu – Życie matki – wywiad


 

SUPER MAMA – wywiad w ogólnopolskim magazynie – TUTAJ

aaaa

 

BUUBA W MIĘDZYNARODOWYM KATALOGU QUINNY (Zdjęcia przygotowane przez buuba.pl)


BUUBA Blog został uwzględniony w rankinguNajlepsze Blogi Parentingowe w 2021” przez wydawnictwo edukacyjne Twinkl Polska.

 

Przykłady wpisów sponsorowanych:

….to i wiele innych, jeśli interesują Cię ‘specyficzne’ posty oraz aktualne statystyki daj znać, wszystko prześlę w wiadomości!

 

Przykładowe formy współpracy, jedna z nich – FILM!

 Wybrane marki, które z nami współpracowały:

Sony-Buuba Philips-Logo-Buuba Pampers-Buuba Nutricia-Buuba MuppetShop-Buuba
Mamissima-Buuba Mamas&Papas-Buuba Lovi-Buuba logo-babydecor-Buuba Lamillou-Buuba

Lamps&Co-Buuba Lalilu-Buuba Ginorossi-Buuba Janod-Buuba Kidy-pl-Buuba
Mrugała-Buuba ladnebebe-Buuba D-Link-Buuba DULUX-Buuba Femibion-Buuba Fisher-Price-Buuba galazki-Buuba Discovery-Buuba Chicco-Buuba CanpolBabies-Buuba Beaba-Buuba Babyhome-Buuba Acer-Buuba

 

 

Kindii-Buuba

Close