Close
Close

Brak produktów w koszyku.

8 sposobów, które sprawią, że będziesz zarabiać na instagramie

8 sposobów, które sprawią, że będziesz zarabiać na instagramie

Zarabianie na instagramie to bardzo obszerny temat. Praca wydaje się być prosta łatwa i przyjemna. Pamiętam jak dziś (a było to 10 lat temu) gdy czułam, że śmieją się ze mnie – ponieważ postanowiłam założyć bloga i instagrama. Dziś jest to moją pracą, daje mi to możliwości zarobkowe – jak i same zarobki, oraz świetne przygody. Bo to nie tylko wynagrodzenie, to zaproszenia do hoteli, podróże, możliwości poznania wspaniałych ludzi i wymieniania się doświadczeniami.

Instagram i prowadzenie konta to również niesamowita możliwość rozwoju osobistego – gdy czytam swoje pierwsze teksty na blogu – łapię się za głowę. Dziś pisanie przychodzi mi z lekkością.

Także na co czekasz? Powiesz, że to nie dla Ciebie, ponieważ internet przesycony jest masą treści? A ja powiem, żebyś nie traciła czasu i nie analizowała. Jeśli znajdziesz odpowiednią niszę, pomysł na siebie, będziesz pracowita, wybijesz się z każdego miejsca na ziemi. I znajdziesz kierunek na monetyzację swojego profilu.

Ja przeszłam całą drogę kierując się jedynie intuicją – nikt nie wskazał mi słusznego kierunku. Po omacku przeprowadzałam pierwsze współprace. Po omacku działałam z innymi formami monetyzacji swojego profilu. Mam ogromne doświadczenie, które zaprowadziło mnie do miejsca, w którym właśnie jestem.

Pamiętam jak dziś – gdy pojawiały się pierwsze sponsorowane wpisy na blogu i instagramie – słyszałam niepochlebne komentarze. Dziś to już jest coś całkowicie normalnego. Odbiorcy są przyswojeni do tematu – że prowadzenie konta na instagramie to praca. A nikt nie chciałby pracować bez wynagrodzenia, prawda?

Może są i tacy, którzy lubią wolontariat, ale oczywiście potrzebne do przeżycia byłoby w tym przypadku inne źródło dochodu.

Także jeśli planujesz zarabiać w social mediach – to jest naprawdę dobry czas. To, że można zarabiać w taki sposób, zarabiać zdalnie, bądź zarabiać na tym co się lubi – jest całkowicie normalnie. Słowa rodziców „do normalnej pracy byś się wziął, a nie w tych telefonach siedzisz” – bawią. Młodzi ludzie wiedzą, że internet daje ogromne możliwości. A do zarobienia są pieniądze o wiele większe niż pracując codziennie 8 godzin na etacie.

Więc jakie działania przeprowadzać by zmonetynować działania na swoim instagramie?

1.Prowadź konto profesjonalnie – zadbaj o spójność, estetykę, dobry wizerunek – by pozyskać współprace

2.Prowadź konto szczerze, dawaj wartość dodaną społeczności – by później sprzedawać jej swoje produkty

3.Pracuj każdego dnia nad swoim kontem – by trenować swoje oko i umiejętności. Dzięki temu będziesz mogła prowadzić profile innym firmom. KAŻDEGO DNIA – regularność i codzienne dodawanie treści to podstawa

4.Pomyśl o stworzeniu swojego własnego produktu lub sklepu www – gdy będziesz miała zbudowaną społeczność sprzedaż będzie łatwiejsza

5.Przygotuj piękne BIO, oraz prezentacje swojego profilu (prezentacja pdf na przykład w Canvie) i roześlij je do agencji zajmujących się influencemarketingiem. Skąd mają wiedzieć o Tobie by przedstawić Cię potencjalnym klientom do współpracy? Dzięki takiej prezentacji poznają Cię i będą mogli proponować Twoje konto do współprac

Skąd wziąć listę agencji?

Przygotowałam taką listę. Przeszukałam całą swoją skrzynkę mailową z 10 lat współprac i stowrzyłam listę agencji, z którymi współpracowałam. Jest ich naprawdę bardzo dużo!

Listę zamieściłam w swoim ebooku, który zaraz znika. Będziesz miała ostatnią chwilę by mieć możliwość kupienia go.

Wyobraź sobie, że jedna współpraca to kilku krotność pensji w budżetówce. Jedna odpowiednio przeprowadzona współpraca! I w dodatku podczas pracy z domu! Zdalnie. Bez szefa nad głową.

Jak pozyskać takie współprace, lista agencji, całe moje 10 letnie doświadczenie, w ebooku poniżej. Cena jest śmieszna – za paznokcie u kosmetyczki zapłacisz więcej.

Ebook znika 30 lipca 2023, czyli już zaraz!

Kliknij na obrazek i pośpiesz się, zanim zniknie:

Close