Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Jak stworzyłam swój pierwszy produkt cyfrowy?

Jak stworzyłam swój pierwszy produkt cyfrowy?

Moim pierwszym produktem cyfrowym był e-book. Dał mi on ogromną wolność i niezależność. Nie spodziewałam się, że to będzie tak rewelacyjna forma zarabiania pieniędzy.

Dlaczego?

 • produkt tworzysz jeden raz, a on zarabia na siebie latami – jeden z moich pierwszych produktów cyfrowych stworzyłam dwa lata temu – i on przez te dwa lata się sprzedaje
 • mamy w Polsce około 38 milionów osób, każdego dnia ktoś kupuje moje produkty. Nie boję się tego, że zostanę bez źródła utrzymania
 • nie jestem zależna od wyczekiwania na współprace na swoim koncie na instagramie – kiedy widzę, że w danym miesiącu będę miała mniej współprac – skupiam się na promocji ebooków, lub innych produktów cyfrowych, które mam w swoim sklepie
 • także posiadając społeczność mniejszą lub większą (nawet jeśli obserwuje Cię tysiąc osób na instagramie możesz już promować swojego ebooka) raz poświęć swój czas, włoż wysiłek i stwórz produkt, który będzie zarabiał na siebie latami.

Powiesz mi, że to nieopłacalne?

A co jeśli Ci powiem, że gdy stworzysz produkt, wycenisz go na 99zł, a 50 osób w miesiacu kupi go od Ciebie? (przy obserwacji Twojego konta na instagramie przez 1000 osób, to możliwe, że 50 osób kupi Twój produkt, prawda?) wówczas masz 4950zł przychodu!

Realnym jest, że każdego miesiąca Twoje konto na instagramie (jeśli będziesz je regularnie prowadzić) będzie rosło – więc również realnym jest, że każdego miesiąca znajdziesz 50 potencjalnych klientów na zakup Twojego ebooka!

A co gdy nazbierasz 10 tysięcy społeczności? Albo i więcej?

Co gdy sprzedaż 1000 sztuk swojego produktu za 99zł?

Cudownie, prawda?

Powiesz mi, że to za drogie.

Ja Ci powiem, że nie wydałam ani złotówki na powstanie swojego pierwszego ebooka. Nie znałam się na tym, robiłam to po omacku, ale starałam się, by mój nowy produkt nie był obciążającą mój budżet inwestycją – bo będąc osobą nie znającą tematu – obawiałam się, że ten produkt się nie zwróci.

Dziś korzystam z różnych rozwiązań, które proces tworzenia moich produktów przyspieszą, ale wciąż są to niskobudżetowe działania (w stylu opłacenie canvy pro – około 50zł miesięcznie)

Jak stworzyłam swój pierwszy produkt?

 1. Przede wszystkim musiałam znaleźć pomysł – jeśli budujesz swoją społeczność, masz opracowane to do kogo mówisz, wiesz jaką obrać niszę – to wówczas należycie obserwuj jakie problemy ma Twoja nisza. Twój produkt musi rozwiązać problem Twojej społeczności. Oczywiście nie musi – może, ale wówczas gdy będzie rozwiązywał problem, masz większe szanse na sprzedaż swojego produktu w większej ilości sztuk. Problemy mojej społeczności były takie: jak zarabiać na instagramie mając małe konto, jak dbać o siebie i swoją sylwetkę, jak stać się osobą niezależną finansowo? Każde pytanie było pomysłem na produkt. Tworzyłam ten produkt i zarabiałam. Także najważniejsze numer jeden: to pomysł na produkt.
 2. Gdy już masz pomysł na produkt potrzebujesz mieć miejsce do pracy, krzesło, biurko, łóżko, komputer – siadasz i piszesz. Opracowujesz plan punkt po punkcie. Rozbijasz problem na mniejsze problemy (będą to wówczas rozdziały) i na każdy ten mniejszy problem dajesz rozwiązanie.
 3. Gdy miałam przygotowany tekst myślałam nad okładką. Przygotowywałam swoje zdjęcie na okładkę i zdjęcia do środka.
 4. Składałam projekt w canvie. Tworzyłam go na bazie gotowych tam szablonów, oraz kupionych szablonów na etsy. Z czasem stworzyłam swój uniwersalny szablon, który pomógł mi stworzyć coraz więcej produktów cyfrowych
 5. Stworzony produkt eksportowałam do pliku PDF. I tak oto miałam już gotowy produkt cyfrowy.
 6. Ja miałam swój sklep internetowy – do osadzenia produktu, ale jeśli Ty nie masz, to wiedz, że są gotowe strony na których osadzisz swój produkt, podasz dane swojego banku, na które ma być przelewane wynagrodzenie za sprzedaż, i wygenerujesz sobie link do sprzedaży.
 7. Ja mając link do sprzedaży osadzałam go wszędzie gdzie się da. Edytowałam zdjęcie w tle na fanpage na facebooku – w opisie dawałam link. Pisałam o moim produkcie wpis na blogu – na końcu dawałam link. Wrzucałam link w BIO na swoim instagramie. I również potrzebowałam linku na swoje relacje na instastories – by każdego dnia przypominać swojej społeczności o istnieniu mojego produktu
 8. Nagrywałam rolki z wartością dodaną z mojego produktu

W ten sposób zarabiałam spore pieniądze każdego miesiąca.

Ty również możesz to zrobić. Wszystko w Twoich rękach!

Jeśli dalej nie wiesz jak: skorzystaj z mojego najnowszego rozwiązania. KURS VIDEO: “Masterclass produkty cyfrowe od A do Z” razem z 7 bonusami.

KURS VIDEO to 9 lekcji:

Lekcja 1: WSTĘP

Lekcja 2: O MNIE I O MOICH PRODUKTACH CYFROWYCH

Lekcja 3: Czym są produkty cyfrowe?

Lekcja 4: Rodzaje produktów cyfrowych?

Lekcja 5: Skąd wziąć pomysł na produkty cyfrowe?

Lekcja 6: Jak stworzyć swój pierwszy produkt cyfrowy?

Lekcja 7: Gdzie osadzić swój produkt cyfrowy?

Lekcja 8: Jak wycenić swój produkt cyfrowy?

Lekcja 9: Promowanie i sprzedaż swoich produktów cyfrowych

Do kursu otrzymujesz również 7 bonusów:

 1. Ebook pt “Ebook za zero” o wartości 99zł
 2. Regulamin sklepu www o wartości 300zł
 3. Szablony (3 sztuki) do stworzenia swojego pierwszego e-booka o wartości 300zł
 4. Workbook – jak stworzyć produkt cyfrowy o wartości 99zł
 5. Ebook: “Jak wycenić produkt cyfrowy” o wartości 90zł
 6. Lista stron, na których można osadzić produkt by zarabiać – 90zł
 7. Ebook: “Promocja i sprzedaż produktów cyfrowych” o wartości 90zł

Także kurs VIDEO i BONUSy o wartości 2500zł – zrobilam dla Ciebie cenę ekstra 499zł, ale na czas okna sprzedażowego wyniesie ona 249zł!!!

By przejść do produktu, kliknij TUTAJ.

Close