Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Jak nie teraz to kiedy? (zgarnij bonus: 300zł!)

Jak nie teraz to kiedy? (zgarnij bonus: 300zł!)

Jak NIE TERAZ to KIEDY założyć konto osobiste dziecku? Teraz jest na to najlepszy czas – w tym wpisie dowiesz się dlaczego i mam nadzieję, że wykorzystasz swój BONUS w postaci 300zł extra! Przeczytaj wpis do końca!

Moi chłopcy już całkowicie się usamodzielniają. Samodzielne wycieczki rowerowe do sklepu? Proszę bardzo! Jednakże moja osobowość bardzo opiekuńczej mamy podsuwa mi czarne scenariusze – na pewno to znasz z autopsji! Chłopcy wyrośli nie wiadomo kiedy i moja nadopiekuńczość nie może ich powstrzymywać przed rozwijaniem się.

Skąd moje obawy? Gdy byłam małą dziewczynką spotkała mnie sytuacja, którą pamiętam do dziś. Miałam 7 lat, wybrałam się na zakupy do pobliskiego sklepu. Mieszkaliśmy wówczas z rodzicami w bloku, a sklep był tak blisko, że nawet nie było trzeba przechodzić przez ulicę! Było wtedy upalne lato. W dłoni ściskałam mój nowy różowy portfelik, na którym narysowany był wizerunek kultowej lalki barbie. Niestety tego samego dnia musiałam się pożegnać z tym portfelikiem na całe życie, gdyż do pobliskiego sklepu nie dotarłam. Na mojej drodze stanęła banda chłopaków i wyrwała mi z dłoni mój skarb. Ramiona mamy tuliły mnie cały wieczór, a ja przeżywałam sytuację, jakby zawalił mi się świat. Całe szczęście to dalekie wspomnienie i nic mi już nie grozi. Jednakże mając coś takiego w głowie wolę by moi synowie wybierali się do sklepu z kartą płatniczą, niż z gotówką.

Gotówka czy karta płatnicza?

 • przede wszystkim karta płatnicza, ale z aplikacją – mam podgląd w telefonie gdzie, w jakiej ilości i na co zostają przeznaczone ich środki
 • karta to karta – plik gotówki może się zgubić, może zostać nieprawidłowo wydzielona reszta, dzieci mogą zostać oszukane i tak dalej
 • karta płatnicza to edukacja z zarządzania swoimi środkami, dziecko ma podgląd w aplikacji ile środków ubywa, a ile z nich zostało
 • warto by dziecko miało kartę zawsze przy sobie (na przykład gdy zapomnisz dać mu w szkole pieniędzy, a na przykład danego dnia jest wyjście do kina)
 • NAJWAŻNIEJSZE: ja jako rodzic w aplikacji ustalam dzienny limit wydatków dla mojego dziecka

 

 

Dlatego ja jestem za tym by moje dzieci posiadały kartę płatniczą. Jeśli Ty również jesteś takiego samego zdania, warto byś zrobiła to teraz i skorzystała z danego rozwiązania:

 • BONUS do 300zł za założenie konta sobie i dziecku po spełnieniu warunków promocji
 • 0zł za prowadzenie kont, obsługę karty, oraz brak opłaty banku za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie
 • aplikacja PeoPay i PeoPay KIDS

 

 

Co musisz zrobić by otrzymać BONUS?

200zł dla Ciebie za działania:

 • 50zł za otwarcie konta przekorzystnego online z kartą debetową, bankowością internetową Pekao24 oraz aplikacją PeoPay w terminie do 02.11.2023 roku
 • 150zł za minimum 5 transkacji bezgotówkowych kartą debetową do konta co miesiąc przez 3 miesiące od założenia konta. Po trzech miesiącach otrzymasz nawet 150zł w prezencie

100zł dla Twojego dziecka za działania:

 • wystarczy, że założysz dziecku Pakiet PeoPay KIDS, ściągnie aplikację i zapłaci 3 razy kartą lub BLIK by zyskać 100zł i 7% na koncie oszczędnościowym Mój Skarb (w skali roku dla kwoty 5000zł)

W jakim wieku jest Twoje dziecko? Szykuje się może właśnie do szkoły? Karta na pewno będzie dobrym rozwiązaniem jako dodatek do wyprawki szkolnej!

 

 

Jak widzisz na zdjęciu poniżej moja brygada już wyrosła! 9 i 10 lat to bardzo poważny wiek! Także korzystamy z promocji, a Ty?

Konto założysz poprzez aplikację lub klikając tutaj: https://www.pekao.com.pl/konto-osobiste

 

 

Post powstał w ramach współpracy.

Advertisement

Close