Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Organizacja spania dla brzuszkowego – kołyska DREAM od Babyhome

Organizacja spania dla brzuszkowego – kołyska DREAM od Babyhome

 

Jak wiecie mieliśmy się przed porodem przenieść na większy metraż. Przez pewnego pana Zdzisia niestety chyba zdarzy się to miesiąc po porodzie. Ale tak dumałam, jak narodzi się Bubi nr 2, to jak mam sobie poradzić z organizacją miejsca jego spania. Szczególnie że Bubi nr1 nie jest gotowy na większe łóżko, bo tak byłoby najwygodniej przecież. Brzuszkowy otrzymuje w spadku łóżko Bubka, a ten otrzymuje doroślejsze. Gdy zapoznałam się z marką Babyhome sytuacja rozwiązała się sama. Bubi nr2 trafi do kołyski! Zanim Bubi pierwszy będzie gotów zmienić swoje łoże.

 

1DSC03864-horz 2DSC03805

Jeśli chodzi o nowy dom, to nasza sypialnia, jak i pokoiki dzieci będą na piętrze. A na dole będzie się toczyć życie codziennie. I tu też był problem, bo jak zniosę go po schodach, to gdzie te bejbe mam położyć? Czy na górze zostawić i ganiać po kilkaset razy dziennie po schodach góra-dół-góra-dół… itd. A co z Bubkiem? Na dole zostanie sam biedak?

I właśnie to odkrycie, ta kołyska Babyhome, po prostu zniosę ją na dół, albo Tatko przed pracą swą, gdyż ona waży zaledwie 6kg! I tak dzień będziemy spędzać na dole. Problem organizacyjny się rozwiązał. Ale zanim tam zamieszkamy, jeszcze trochę pewnie pomieszkamy tu, dlatego taka aranżacja na zdjęciach. Choć pewnie i tak kołyska później trafi do sypialni, a w ciągu dnia będzie w salonie. Na szczęście ma kółeczka, więc po cesarce nie będę musiała jej dźwigać. Kółeczka blokują się jednym naciśnięciem stopy na dolny pałąk. Tak też właśnie z pozycji do jeżdżenia kołyska zamienia się w kołyskę:) (zobacz film!)

4DSC03815-horz

 

Jak widzicie zaczęłam myśleć trzeźwo, bo cały czas napalona byłam i miałam nadzieję na przeprowadzkę przed porodem, aż któregoś dnia przekalkulowałam, że fachowiec nie wyrabia się w terminie! A jak się go zapytałam ile jeszcze to potrwa to myślałam, że na miejscu urodzę ze złości! Uprzedzali mnie wszyscy, że jeszcze nikt nigdy się nie wyrobił, a ja naiwnie wierzyłam w nasze możliwości. Mam lekcję na przyszłość.

Dobrze, że sytuacja dotycząca spania jest już załatwiona/zorganizowana, teraz czekają mnie jeszcze sprawy ubraniowe. Chyba będę brzuszkowego ubranka wciskać do szafy Bubka, ale z tym jeszcze zaczekam chwilkę. We środę spodziewam się wizyty położnej i pewnie już dostanę reprymendę, że torba do szpitala jeszcze nie spakowana! ;)

 

DSC03795 DSC03804-horz DSC03808

Jeszcze kilka słów ode mnie nt kołyski, dostaliśmy do niej czarny pokrowiec, łatwo się składa, tapicerka się zdejmuje. Z tym pokrowcem możemy pojechać z nią wszędzie! W zestawie też znajduje się materac i śpiworek! Kołyskę znajdziecie na stronie BabyhomeKLIK! (jest to wyłączny dystrybutor na całą PL), a kupicie ją w zakładce sklep.

EDIT: Właśnie dostałam mail od Babyhome, gdybyście się skusiły na taką kołyskę to podczas zakupów wystarczy wpisać kod rabatowy BUUBA by dostać 25%rabatu!!!

DSC03809-horz DSC03811-horz DSC03849-horz DSC03860

 

Close