Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Co dla Bubka nr2?

Co dla Bubka nr2?

Jak mnie ktoś pyta o płeć brzuszkowego i odpowiadam, że synek, że znów, to widzę oczy zdziwione i zmieszanie. Bo jakoś tak się utarło, że ‘parka’ musi być. Zmieszany delikwent powiada zatem od razu ‘przynajmniej ubranka będą po pierwszym’. Może i będą, może i dziewczynkę bym też w nie ubrała… Ale nie chcę pozbawiać tego drugiego takiej wyjątkowości, otoczki związanej z kompletowaniem wyprawki. Chcę dla niego kupić kilka nowych rzeczy, przecież w niczym nie jest, ani nie będzie gorszy. Chcę też sama ponapawać się tą chwilą, przecież kochamy zakupy, prawda? A nowe printy, super materiał, cieszą oko. I to zdziwienie, znów, że to ubranko takie małe… Że zaraz będzie taki człowieczek maciupki na świecie, co się w nie zmieści..

Organic zoo to marka wyszukana u Gałązek (gałązki.pl-klik). Dostępna rozmiarówka dla dzieci do drugiego roku życia. Na jej wyjątkowość składa się niezwykle miękka i organiczna bawełna, oraz cudne trwałe printy.

1DSC03777 2DSC03781 3DSC03752 4DSC03763 DSC03753-horz DSC03771

Tu chciałam by Bubi przyłożył ubranko, te malutkie, do siebie, by porównać kolosalną różnicę, a wyszło mi… tak jak widać;)

DSC03793

Wyjątkowe Organic zoo znajdziecie TU(klik).

Close