Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Ebooki, które kupiłam i które polecam

Ebooki, które kupiłam i które polecam

Ostatnio moda w sieci na wydawanie i sprzedaż ebooków. Szczerze podziwiam te osoby za ogrom pracy, które włożyły w napisanie i sprzedaę ebooków. Ktokolwiek usiadł kiedyś do napisania jakiegokolwiek tekstu, czy większego opowiadania, książki, ten wie jaka to ciężka praca. A ebooka jeszcze trzeba złożyć, oraz pięknie graficznie oprawić. Przede wszystkim mieć na to pomysł!

Oto ebooki, które skradły moje serce!

Każdy na pewno znajdzie, w którymś coś dla siebie, w zależności od tego czym się na codzień zajmuje. Postaram się prostym językiem napisać o czym są. Warto również wchodzić w linki, które podaje we wpisie oraz obserwować czy nie ma promocji na danego ebooka. Niektóre dziewczyny robią promocje, a to jest to, co lubimy najbardziej.

Kolejność przypadkowa:

Maki Book – ebook o jedzeniu bez jaj, mleka i glutenu

W życiu bym nie sądziła, że jedzenie bez wymienionych składników może tak smakować! Przepisy Marleny są starannie przygotowane, sprawdzane kilkakrotnie, oraz jak smakują! Miałam już przyjemność próbować niektórych posiłków (także w ciemno na pewno bym nie polecała), a ebook w formie elektronicznej, oraz drukowanej jest u mnie! Link do ebooka – TUTAJ(klik)

Pssst!!  Akurat jest promocja! ;)

 

 FitFlowBook

Ebook napisany przez Justynę, w internecie znaną jako Flow Mummy. Justyna zarzeka się, że nie jest fitnesiarą, a przecież wygląda rewelacyjnie! Jak to zrobiła, że nie powstydzi się swojej sylwetki tego lata? Jak tak wyglądać po urodzeniu trójki dzieci, no jak?

Justyna wszystkie tipy zdradza w swoim ebooku, który kupisz TUTAJ(klik). Wystarczy, że wcielisz je w życie i będziesz wyglądać o wiele lepiej! Skąd wiem? Ja już zaczęłam, oraz obserwuje czytelniczki Justyny, które cały czas wrzucają zdjęcia z postępami na stories.

 

Instagram: Projekt Influencer

Ebook wydany przez właścicielkę bloga Alabasterfox. Jest bardzo porządnym i pomocnym narzędziem dla osób, które chcą rozwinąć swój instagram. Ma mnóstwo cennej wiedzy o treściach, które należy publikować. Jak publikować, oraz jak stworzyć zaangażowaną społeczność – a to przecież podstawa, gdy chcemy coś osiągnąć w tej branży. Ebook kupisz TUTAJ.

 

Fashbook

W sumie to nie będę tu pisała tylko o jednym ebooku, gdyż Eliza, właścicielka bloga Fashionelka, napisała ich kilka. Niestety nie kupowałam tych o semiwegetarianiźmie, przyznaje się bez bicia, ale myślę, że wkrótce to zmienię, gdyż nie jem mięsa od jakiegoś czasu. Kupiłam tematyczne ebooki o hasztagach, oraz ebook o tym jak używać hasztagów. W mojej pracy te narzędzia znacznie zaoszczędziły mi mnóstwo czasu, oraz mam jak na tacy wybrane hasztagi i dopasowane do mojego instagramu. Naprawdę warto! Ebooki Elizy kupisz TUTAJ.

 

FOTObook

Na koniec niespodzianka! Nie powinnam jej zdradzać, bo wierzę czasami w przesądy, ale muszę dopiąc ten projekt. Oto okładka mojego ebooka. Premiera jest przewidziana na pierwszą połowę czerwca. Ebook ma pokazać nam, że nie potrzeba wyspecjalizowanych sprzętów fotograficznych, wystarczy odpowiednia wiedza i zrobimy super zdjęcie telefonem! Ebook o fotografii mobilnej – czyli o robieniu zdjęć telefonem :) Na razie jeszcze nie do kupienia, ale zmieni się to już wkrótce!

Trzymajcie kciuki!

PS. wszystkie zdjęcia w ebooku, oraz te na okładce są robione telefonem! Pokaże Ci jak stworzyć takie cuda w tym ebooku <3

 

Close