Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Nasze plany na najbliższe dni

Nasze plany na najbliższe dni

Chłopaki rosną jak na drożdżach, rozumieją już bardzo dużo, poznają świat. Oczywiście też padają nietuzinkowe pytania, na przykład:

Mamo, kto urodził całe miasto?

Mamo, czy w naszym świecie niedługo będą dinozaury?

Mamo, czy Ty masz dzidziusia w brzuszku? Bo ja chce mieć w domu jeszcze dwie dziewczynki! Lidke i Dominikę!

Także ekhm, nie wiem czy oni naprawdę chcą te dziewczynki, czy trochę mi się przytyło ;). Także dzieciństwo bywa trudne. Mały wielki człowiek ma niewiele czasu, by poznać nieścisłości tego świata, oraz by przygotować się do dorosłości. Gdy chłopaki zadają mi takie pytania, uśmiecham się sama do siebie i moje myśli mówią mi, że kiedyś to przecież sama byłam dzieckiem. Sama nie wiedziałam, którędy wychodzi dzidzia z brzucha, ani skąd wziął się mój brat. Także sezon na trudne pytania w moim domu uważam za rozpoczęty :D

Chłopaki już dobrze kontaktują, dlatego coraz częściej będziemy się wybierać na długie podróże. Ale zanim o tym, to w pierwszej kolejności chciałabym Wam powiedzieć co będę robić jutro!

Otóż jutro wybieram się na urodziny Innowacyjnej Kosmetologii w Białymstoku. I Ciebie również chciałabym tam zaprosić!

 

O innowacyjnej Kosmetologii i jej zaletach pisałam już w TYM wpisie(klik). Przeczytaj go koniecznie jeszcze raz! Opisany jest tam proces odchudzania, oraz kilka fajnych ciekawostek na ten temat! Cały salon skupia się na tym byśmy czuli się znakomicie we własnej skórze :D

Harmonogram jutrzejszego dnia jest bardzo intensywny, każdy znajdzie coś dla siebie. Będą również smaczne przekąski od Sweet Fit i masa atrakcji! Dlatego jutro nie może Cię zabraknąć! Całość odbywa się w Białymstoku, przy ulicy Warszawskiej 39 lok 9. A TUTAJ jest link do wydarzenia na facebooku.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

9:00-12:00 – w tych godzinach możesz wykonać innowacyjny trening EMS i EMA całkowicie za darmo! Dodatkowo wykonasz zabieg My Lipo (jeszcze lepsze efekty) w cenie jedynie 10 zł!
12:00 – na żywo odbędzie się pokaz peptydowego biomimetycznego peelingu Dermaquest. MODELKĄ będzie osoba wybrana spośród osób, które przyjdą!
10:00 – 13:00 – możliwość wykonania analizy skóry urządzeniem Woodsa
14:00 – WARSZTAT: przyczyny starzenia skóry i jak sobie z tym radzić
16:00 – na żywo odbędzie się pokaz wybranego zabiegu Dermaquest w zależności od potrzeb skóry. MODELKĄ będzie osoba wybrana spośród osób, które przyjdą!
17:00 – pyszny tort i szampan dla gości
18:00 – LOTERIA!
19:00 – zakończenie

Od 03.09 do 08.09 dostaniesz 15% rabatu na COKOLWIEK z oferty! (okres wykorzystania miesiąc od zakupu) – www.innowacyjnakosmetologia.com/cennik
UWAGA! Wylosowane zostaną prezenty – 1 kosmetyk Payot i 1 kosmetyk Dermaquest
Cały dzień będziesz mieć okazję posmakować zdrowych i pysznych przekąsek! Od SweetFit!
Czeka wspaniałych niespodzianek – atmosfera będzie niezapomniana!

CAŁY DZIEŃ BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ MASAŻE anti-age w atrakcyjnej cenie jedynie 25 zł! Zapisy telefoniczne: 786225414, wolne godziny: 9:00, 9;40, 10:20, 11:00, 11:40, 12:20, 13:00, 13:40, 14:20, 15:00, 15:40, 16:20, 17:00, 17:40, 18:20

 

ZAKOPANE 

To jeszcze nie koniec na ten tydzień, następnie pod koniec tygodnia wybieramy się z chłopakami do Zakopanego! Ale tylko przejazdem, możliwe że na jedną noc.

W Zakopanem byliśmy rok temu na zaproszenie National Geographic, możesz zobaczyć wpis, który powstał po naszym wyjeździe klikając TUTAJ. Zamierzam przez chwilę się zatrzymać, by nacieszyć nasze oczy tymi pięknymi widokami.

 

CHORWACJA

Po wyjeździe z Zakopanego wyruszamy razem z biurem podróży TAKSIDI(klik) na wyprawę do Chorwacji!

To co się będzie działo w Chorwacji przechodzi najśmielsze oczekiwania. Zamierzam zahaczyć o SOUND PROJECT SUMMER(kliknij), który jest tematem przewodnim wyjazdu. Niestety zapisy zostały zamknięte, ale biuro nieustannie organizuje nowe wycieczki, o których wkrótce napiszę! Cena naszego wyjazdu jest bardzo atrakcyjna, jak na tak długi pobyt, pełen wrażeń w Chorwacji! Dodatkowo odbędą się kursy windsurfingu i kitesurfingu. Jedziemy autem, a z Orebic, w których się zatrzymamy, mamy do Dubrovnika 2 godziny – był tam nagrywany serial Gra o Tron, którego jesteśmy fanami, dlatego zamierzamy zwiedzić te piękne miejsca!

W Chorwacji byłam rok temu, tamten wyjazd nauczył mnie obcowania z tym krajem i nauczył mnie, że będąc w tak cudownym miejscu nie ma sensu odpoczywać, trzeba zwiedzać!

 

 

Relacje na biężąco ze wszystkich tych wydarzeń możecie podglądać na naszym Instagramie(klik), a wrażenia Wam opiszę na blogu już po wszystkim! :D

Close