bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

‚oby było przeszkodą w zapomnieniu’…

[fb_button]

piękne ramki mam od lamps &company (klik), które sprawiły, że wiem, że w naszym życiu jest magia. to jest jak nierealna opowieść. gdy to odkryłam, ryczałam w niebogłosy, moje ręce zaczęły się trząść, a ja wiedziałam, że coś wisi w powietrzu. to właśnie ta magia. te ciarki na plecach, ten wiatr, i to uczucie, że ktoś za tobą stoi, ty obracasz się a nikogo nie ma.

1DSC07875

zabrałam to zdjęcie w starej beznadziejnej ramce, ze starego domu, w którymś kiedyś mieszkaliśmy. schowałam je do komody, nie chciałam by patrzyła jak śpię z mężem w sypialni, a później o niej zapomniałam. miałam kupić ramkę nową, ładniejszą. przeprowadzka sprawiła, że znów byłą w moich rękach. znów zamknęłam do szuflady. razem ze stosem starych zdjęć, które kocham.

DSC08092

któregoś dnia przyszły, te ramki. kurier. uwielbiam te wizyty i nowe rzeczy w domu. czekały na zdjęcia, miałam wywołać coś nowego. ale znów w ręce same mi weszły te stare zdjęcia, podczas wertowania dokumentów do nowej szafki w gabinecie. przypasowałam, wydawały się być idealne. no i jej zdjęcie, w tej starej obrzydliwej ramce. nie dam rady go wyjąć, nożyczki, śrubokręty, w końcu nóż sprawia, że stara płyta daje się wyjąć razem ze zdjęciem. jest przyklejone, odrywam, widzę, że jest coś napisane, więc odrywam ostrożniej, czytam i wyję do księżyca, nie zapominam, pamiętam. czuję, że to ta magia.te ciarki na plecach, ten wiatr, i to uczucie, że ktoś za tobą stoi, ty obracasz się a nikogo nie ma.

2DSC08071 3DSC08089 4DSC08072 DSC_1342 DSC_1343 DSC_1344 DSC08076 DSC08085 DSC08091 DSC08096 DSC08097

 

kawałek pokoiku Bubka widać, na razie kawałek, bo planów mam wiele, chciałabym wszystko na raz, ale się nie da… malutkimi kroczkami zapełnimy pokoik.

Ramki – Lamps & Company – TU

Półeczki – Silly U ze sklepu planetadziecka.pl – TU

dywan – TU

 

XOXO
signature
 • kurcze, zakazuję Ci juz tych smutasów! :( ale wiesz, charakter pisma masz normalnie jak Twoja Mama miała..

 • Justyna

  Wiesz co…poryczalam się. A nigdy nie płaczę na wpisach. Jaka Ty jestes…nie wiem jak to opisać,żeby dobrze zabrzmiało. Niby jesteśmy z tego samego miasta,nie znamy się,ale jak Cię czytam,to jesteś taka normalna,swojska, ciepła, I jak często czlowiek nie docenia tego co ma,Ze rodzice są,żyją… Aga jesteś mamą idealną. Aż chce się w to Twoje ciepełko rodzinne wejść, Fajnie,ze umiesz stworzyć taką rodzinę.

 • Kornelia

  Ciężko jest napisać cokolwiek. A więc bez zbędnych słów…
  Za to pochwalę rameczki i półeczki u Bubka :) A Bubcio nr 2 taaaaaaaaaaaki słodki :)

 • AlicjaG

  Myślę, że wybrałaś idealne miejsce dla tych zdjęć.. Wyglądają pięknie!!!
  Ps. Mam pytanie, skąd lampa? Jest cudna :-)

 • a ramki czaderskie! pasują do tych fajnych półko-klatek:) też chcę takie! :D

 • gos

  Na zdjęciu to Twoja siostra? Nie rozumiem tego napisu… Bardzo pozdrawiam… Śliczny pokoik

  • Buuba

   to moja mama, zostawiała wiadomość dla swojej siostry, chodzi o historię:)

 • Popłakałam się…
  Jesteś do niej podobna :*

 • Magdalenka :)

  Ramki i półeczki ekstra..a Ty już nie smutaj masz
  cudowną rodzinke..buziaczki dla Was:*

 • Natalka

  Wzruszyłam się, dalo mi trochę do myślenia -wpis :)
  Aaaa te ramki-no piekne,takie staro-nowoczesne,sa super. Juz je zamawiam ! :)

 • Iza

  Fajnie, że udało Ci się pójść inną drogą i Twoje dzieci będą miały to, czego Ty nie miałaś. Mi się, niestety, nie udało nie powielić schematu, a właściwie, to zrealizował się u mnie scenariusz, którego nikt nie był nawet w stanie sobie wyobrazić. I to smutny scenariusz, niestety… więc się nie smuć, tylko czerp ile możesz radości z tej pięknej rodziny, jaką udało Ci sie stworzyć:)

FreshMail.pl