Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Dzień dziecka

Dzień dziecka

[fb_button]

aaaaaaaa dzień dziecka lada dzień! Czy macie już wymarzone prezenty dla swoich pociech? Jak co roku Mamissima zaprosiła mnie do akcji. Akcja ma za zadanie pomóc Wam w wyborze prezentów dla Waszych pociech. Mój blog skierowany jest do odbiorcy takiego jak ja, czyli matek z malutkimi dzieciaczkami. Prezenty na kolażu wybierałam sama, na absolutnie wszystko mamy chrapkę i zapotrzebowanie, zaraz Wam opiszę dlaczego:) Jeśli również na coś macie chrapkę, to przez najbliższe 48h wszystkie produkty będą specjalnie dla Was przecenione, tak od Bubków, i jeszcze przesyłka! Też gratisowa! (na hasło BUUBA :))

 

buuba-11

 

 

1. Zielony Szpadel za idealną cenę, jest TU(klik). Odkąd mamy podwórko to mały Bubek gmerałby się w piasku 24h na dobę. Planujemy mu zakup takich prawie prawdziwych, nie plastikowych akcesorium na podwórko, a później jeszcze mały drewniany domek… kolorowe kwiatki i plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Nie wiem czy zdążymy w tym roku, ale prędko trzeba realizować zamysł, bo mi zaraz dzieci wyrosną! ;)

2. Dużo przebywamy teraz na podwórku, więc krem na każdą pogodę jak znalazł. Ale uwaga! Jeśli zamówicie TEN(klik) krem, to nie wiem czy go zaczniecie używać, jest tak pięknie zapakowany, że żal jest go otworzyć! Nie dawno dostałam paczkę od Momme i wiem co mówię!!!

3. Ten mały stempelek starszego brata (bądź jeszcze niektórzy mówią klon) uwielbia takie przekładanki, koraliki, rzeczy kolorowe. Coś co manualnie może wziąć swoimi małymi rączkami, i w dodatku sprawić, że się przemieści. Drzewko Skip Hop TUtaj.

4. Wydaje mi się, że ta zabawka byłaby hitem, Bubkowy uwielbia coś składać, przyklejać. Uwielbia kolorowe rzeczy :) PrzyssawkiTU.

5. Golaski z Sony Angel widziałam w wielu miejscach. Obecnie teraz następuje u nas fascynacja taką formą zabawy, więc na pewno niebawem przyjdzie pora na nas:) Znajdziecie je TU.

6. Taczka patrz punkt 1 :)

7. Kask powinien posiadać każdy szanujący swoją głowę chłopczyk. I każdy rodzic powinien nabyć kask, ze względu na bezpieczeństwo swoich dzieci. Patrz do czego nam się przyda – punkt 10

8. O tej lampce rozmawiałyśmy z Ciocią Nati nie raz, fajnie gdyby stała obok łóżka Bubka, idealne lekkie światło, by rodzic widział swoim podstarzałym okiem literki w książeczce, a dziecko by mogło spokojnie zasnąć, by nic go w oczy nie raziło. Lampka Mr Maria

9. O tym jak Bubek uwielbia puzzle miałyście okazję się przekonać TU i TU, Tu i Tu. Więc na każde TAKIE mamy chrapkę.

10. Jesteśmy już w takim wieku, że hulajnogi i jeździki nie sprawiają nam większego problemu ;) Skuter Janod

 

buuFG6A4880

 

Akcję wspiera ladnebebe.pl

Zobaczcie wzmianki o Buubie na ladnebebe.pl (klik)!

 

Close