bez-nazwy-11-792x414-2

FreshMail.pl

Bloggers love mamissima <3

[fb_button]

Spotkałyście już się z tą akcją na wielu blogach na pewno:) 7 blogów przez 7 tygodni przedstawia Wam swoich 7 ulubieńców ze sklepu Mamissima (klik). Jest mi niezmiernie miło, że znalazłam się w tej zacnej siódemce:D Gdy tylko dostałam mejla z propozycją współpracy nie mogłam uwierzyć, że znajduję się w tym gronie i od razu zaczęłam szperać w sklepie. Stron tam mnóstwo, cudowności same, wybór był trudny. Brzuszkowy był wtedy w drodze więc chciałam coś dla niego, chciałam również coś wyjątkowego dla Bubka i coś do domu. Poznajcie moje 7 wyborów, od dziś dodam 3 posty z nimi, na każdą rzecz łapcie od Mamissimy 15% zniżki! Korzystajcie! A to nasz wybór namber łan:

DSC05901

Klasyczny jeździk Vilac (klik)

Od dawna marzył mi się taki w prezencie dla Bubka, unikalny wygląd sprawiał, że coraz bardziej go pragnęłam. I udało się! Mamy go! Niecierpliwiłam się na przesyłkę, był naszym numerem jeden. Montaż zajął niewiele czasu, przy którym było wiele radości. Duże gumowe koła sprawiają, że w mieszkaniu jest ‘niesłyszalny’, a na zewnątrz mknie najszybciej. Podczas pierwszych wojaży na podwórku wszystkie dzieciaki były niesamowicie zachwycone, wyrywały go Bubkowi, przekomarzały się kto ma jechać. Śmiesznie to wyglądało, gdyż najpierw rzuciły swoje plastikowe jeździki gdzie popadnie i dopadły Bubka. Jego nowy jeździk wśród starszych i rówieśników został ochrzczony jako ‘formuła’. No i chyba nie muszę nic więcej pisać, wygląd i zachwyt dzieciaków mówią same za siebie!

1qDSC05837 2DSC05053-horz 3DSC05139 DSC05091-horz DSC05098 DSC05120 DSC05142-horz DSC05876 DSC05885 DSC05893 DSC05904-horz DSC05911

 

XOXO
signature
comments [ 9 ]
share
No tags 0
 • Aj, super formuła :) Mnie też się taki marzy, ale póki co nie na naszą kieszeń :/

 • agnieszka

  Super jest ten jezdzik;) zawsze o takim marzyłam dla mojego pierwszego synka ;) tylko cena :( no i gratulacje:*

 • Mama Amelki

  Super piękny ale niestety nie stać nas na niego nawet z tym rabatem;(

 • Kinga

  gratuluje wspolpracy! niesamowite jak sie rozwijasz! nalezy Ci sie!

 • Judyta

  Dejzi przerosła (wszerz) Kubusia;p

 • Gratki za współpracę! sklep znam, mają śliczne produkty ale z wysokimi niestety cenami. Wóz pierwsza klasa

 • siwka

  my mamy z Baghera z pedałami – mały prawie 4 lata i nadal śmiga – cena jeszcze wyższa ale autko było prezentem od rodziców chrzestnych na 2 urodzinki – na pewno bedzie to zabawka, którą zachowam np dla dzieci synka :)

  a mammisima super – taki wybór, że trudno się zdecydować jeśli czegoś potrzeba – osobiście wolę mniejsze sklepy z wyseleksjonymi markami tylko – mam wtedy ułatwiony wybór :)

  pozdrawiamy!

 • Magda

  A czy mogłabyś napisać, jakie jeszcze blogi biorą udział w tej akcji?

  • Buuba

   luna w chmurach
   sweetmilielu
   szafa tosi
   tekstualna
   jjandthebear
   cacaovo
   :)

FreshMail.pl