Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Światło, siku i Supraśl – 7 sposobów na brzuszkowe zdjęcia

Światło, siku i Supraśl – 7 sposobów na brzuszkowe zdjęcia

Kiedy zobaczyłam moją znajoma z liceum na zdjęciach fejsbukowych, oniemiałam. Nie dość że wypiękniała, to coś jeszcze zaokrągliło się w okolicach brzuszka. Jako, że od niedawna mam parcie i chęci na pstryknie jak najpiękniejszych zdjęć, postanowiłam ją wykorzystać. Niewinnie zapytałam czy przypadkiem nie wybiera się tu i ówdzie w nasze okolice, bo chciałabym zrobić jej sesję brzuszkową.

Uwielbiam takie zdjęcia, uwielbiam patrzeć na swoje(klik i klik), i oczom nie wierzę, że ja chodziłam, skakałam, ściany malowałam, a nie, że się…turlałam. Bo taki okrągły stan tylko temu sprzyja. Swoją pierwszą brzuszkową sesję (choć w drugiej ciąży dopiero) zawdzięczam mamie na szpilkach, u niej ostatnio widnieje podobny temat (klik).

 Światło

To ono jest sikretem pięknych zdjęć. Najlepsza pora to ta około wieczorna. O 17stej spotkałyśmy się na mejkap i włos, a później zdjęcia. Spróbuj pod słońce, spróbuj ze słońcem, by pięknie oświetliło twarz, szukaj pomarańczowych horyzontów. Staraj się by były proste!

FG6A0009-horz

Przeciwności losu

Nie zważaj na nie, lał okropny deszcz, było chłodno, a my dałyśmy radę. Później zastanawiałam się tylko co to za magiczne kreski na zdjęciach, a to zostały uchwycone krople deszczu!

FG6A9962

Siku

Pamiętaj, że ciężarnej mały ktosiek w brzuszku lubi podskakiwać na pewnej wewnętrznej części ciała (czyt. pęcherzu). Cykaj szybko, świadomie, i nie przedłużaj, i wypuść ciężarną szybko wolno. Bo w polu raczej nie wypada.. ;)

FG6A9790

Wybierz klimatyczne miejsce (Supraśl)

Marzyło mi się by zrobić jej zdjęcia nad wodą. Kliknęłam Supraśl w nawigację, piękną miejscowość, gdzie w jej sercu znajduje się woda okalana piękną okolicą. Jechałyśmy, jechałyśmy, i….jechałyśmy. Dziwnymi miejscowościami, ale ufałam nawigacji. Przecież zawsze wiozła krętymi ścieżkami. Jechałyśmy, i jechałyśmy, aż w końcu po środku pola nawigacja stwierdziła, że ‘jesteś u celu’. Śmiechu i zdziwienia naszego nie sposób opisać. Środek pola (i niemożność jechania dalej), a tu ‘jesteś u celu’, gdzie piękna okolica? Niczym piątek trzynastego, ktoś nas wykiwał ;)

Podkreślaj brzuszek

To on jest tematem przewodnim zdjęć, mów modelce by okalała go dłońmi, bądź by nałożyła odpowiednią sukienkę, z odcięciem pod biustem

FG6A9883

Gadżety

Słodkim elementem sesji będą małe gadżety, czy to przyszłe buciki, czy nawet literki z popularnej gry scruble.

FG6A0058

Nie bój się robić zdjęć w ruchu

Wystarczy szybka migawka, a możesz uchwycić piękne bujne włosy, czy mizianie brzuszka ;)

FG6A9918

Jeśli masz małego szkraba pod sercem, uwiecznij ten moment! Nawet jeśli twierdzisz, że wyglądasz jak kulka, czy inny zwierz. To pamiątka nie do podrobienia!!

I jeszcze kilka małych porad:

Bez nazwy-1

FG6A0051-horz FG6A9764-horz FG6A9800

Irmina dziękuję Ci za zgodę na wykorzystanie wizerunku! ;) Było bosko! 

Close