Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Bo miłość się mnoży…

Bo miłość się mnoży…

[fb_button]

Na blogu wyczekane zdjęcia, spory czas na nie czekałam, a później zapomniałam.. wiele z Was pytało się o efekty sesji, po przyjeździe mamy na szpilkach i mamy bakusiowej do nas. Było to bodajże na początku lata, bardzo miło wspominam ten czas i pobyt dziewczyn. a dziś dokładnie mija miesiąc od kiedy już nie mam tego pokaźnego brzuszka (jakiś tam został;)),dokładnie miesiąc temu z samego rana przeżywałam największy stres na świecie, czy zdążymy. Na szczęście Brzuszkowy cały i zdrowy jest z nami od tego czasu, a wiele rzeczy na niebie i ziemi na to nie wskazywało, problemy w ciąży które skończyły się amniopunkcją. później najgorsze 3 tygodnie czekania na wynik w życiu. Nie zdążyłam się dowiedzieć, że jest prawidłowy, by na kolejnym usg usłyszeć że są problemy z serduszkiem.

Kiedy miesiąc temu wyjęli mi go z brzucha i usłyszałam że jest 10punktów na 10 nie mogłam uwierzyć, pytałam dwa razy. Było to niewiarygodne, byłam przygotowana na to, że coś będzie nie tak, że nie spędzę z nim 3 standardowych dni w szpitalu, tylko miesiąc, że będzie jakieś leczenie i tak dalej… Psychicznie przygotowałam się na najgorsze, by to wszystko mogło mnie pozytywnie rozczarować. Mam nadzieję, że łzy i moja wiara pomogły trochę w tej kwestii. pamiętam jak żałowałam, że się Wam przyznałam, że napisałam na blogu że jestem w ciąży, żałowałam strasznie, bo co by było gdyby w międzyczasie stało się najgorsze? Nie lubię się dzielić złymi wiadomościami.. nie lubię jak ktoś o tym wie, współczuje mi, rozmawia ze mną o tym.

Teraz też żałuję, że pisałam, że nie wiem czy będę dała rady podzielić się miłość mą. Że nie wiem czy tak mocno będę kochała mój numer dwa. no jak ja mogłam tak pisać?!?!?! No jak???!!! I wiecie co? kocham go najmocniej na świecie, bo jak któraś z Was mi napisała, miłość się mnoży, a nie dzieli! :)

004 011 015 018 020 023 024 045 050 052 064 085 093 108 125-horz

 

I jak Wam się podobają zdjęcia? :) Zapraszam do Twórczyni – TU ;)

 

Close