Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Bloggers love mamissima <3 part 2

Bloggers love mamissima <3 part 2

[fb_button]

Przyszła pora na nasze drugie wybory od Mamissima , pamiętajcie, że na każdy produkt czeka na Was 15% zniżki! :)DSC06334-horz Plecak LittleLife – Plecak Animal Pack Pająk (klik)

Pytacie teraz często jak przy takiej małej różnicy wiekowej rozwiązałam problem spacerowy. Czy kupiłam wózek dla rodzeństwa rok po roku, za bagatela kilka tysięcy! Powiem, że już miałam go kupować, ale przeprowadzka lada dzień, i tam muszę zobaczyć czy mi się przyda. Jeśli tam będę czuła potrzebę jego zakupu, to tak zrobimy. Ale tu radzę sobie, idę z Brzuszkowym w gondolce, a z boku Bubik właśnie tak ‘uwiązany’, tylko podczas niebezpiecznych tras. Zawsze spacerujemy na plac zabaw i on tam się zajmuje sobą, bawi się z rówieśnikami, bądź go trzeba wrzucić na huśtawkę, a Brzuszkowy się wietrzy w tym czasie. Nie są to jednak za długie schadzki gdyż malutki wiecznie głodny jest przecie;)

DSC06342-horz DSC06355-horz DSC06450

Karuzela 3 sprouts, mobil misie (klik)

Poszukiwałam takiej, którą da się przymocować do naszej obecnej kołsyki. Niestety żadnej nie dało się przymocować, a przeróżniaste konstrukcje nie przychodziły mi do głowy. I znalazła się taka idealna, leciutka, od 3sprouts (tej samej marki co ręczniczek), którą bez problemu zawiesiłam na sznureczku do sufitu, przykleiłam sznureczek taśmą washitape, gdyż jest bardzo mocna. Co prawda przez myśl mi przeszło, że może spaść, ale wisi już tak długi czas i nic się nie dzieje. Nawet gdyby spadła to na nóżki Brzuszkowego, i nic by się nie stało ze względu na jej lekkość.

DSC06464 DSC06470 DSC06473 DSC06474 DSC06475

Ręczniczek/ rożek Tygrys 3 sprouts (klik)

Ten taki dobrej jakości na wiele posłuży, prany w wysokiej temperaturze może służyć rodzeństwu. Nie tylko jednemu Bubkowi, ale gdy z niego wyrośnie to będzie dla Brzuszkowego. Lubię takie rzeczy bardzo, takie które szybko się nie niszczą, które posłużą na długi czas. Dodatkowo extra wygląda, taki mój mały opatulony tygrysek. Miałam jeszcze chrapkę na kurczaczka w tej wersji, same musicie go zobaczyć!

DSC06476 rDSC06200-horz rDSC06214aa

 

Close