bez-nazwy-11-792x414-2
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Podsumowanie drugiego konkursu u Buubusia

[fb_button]

1 2

 

Na początku gratulacje i oklaski dla zwycięzców, ale nie obędzie się bez tego, jak nie dodam czegoś od siebie. Ułamek osób biorących udział nie zrozumiała konkursu. I osób, które brały udział w konkursie było o wiele mniej niż w poprzednim. Już nikogo nie będę słuchać i będę robić tak jak uważam:)

Poprzedni konkurs był bardzo banalny ‚smile baby smile’ uśmiechy dzieci, ale jak wiele dał nam radości. A hejtów pod tytułem ‚mało kreatywnie’ było wiele, no i gdzie teraz jesteś drogi mój, co mi tak mówiłeś, czemu nie bierzesz udziału?

Oglądając zdjęcia aż się za głowę łapałam, z myślą, o matko ile sprzątania! Ale o to właśnie chodzi, o to by nie sprzątać, by zatrzymać się na chwilę i dać naszym dzieciom radość, a samemu zaczerpnąć tej chwili. Bo przecież gdy maluszek wyrośnie to tego już nie będzie.. będziemy tylko to wspominać na fotografiach, które dobrze, że mamy…

Pierwsze dwa miejsca powyżej, poniżej reszta. Podmieniłam troszkę nagrody, ale na prośbę jednej z osób, która wygrała, bo po co dostać to, co już się ma? Myślę, że skorzytała na tym osoba z wyróżnieniem:)

Osoby, które wygrały, prosze o prywatną wiadomość na funpage`u, a ja powiem co i jak dalej.

Teraz mam plany na konkursy, ale bez aplikacji, już na blogu, więc śledźcie uważnie buubę.

Gratki Kochani!

3 Dagmara Pogorzelska Ewelina Gancarz Magdalena Walecka Moinka Szulc Natalia Pugacewicz Piotr Kordalski Teresa Anna Oprawa

 

XOXO
signature
2 Responses
  • Pepitki
    05 . 09 . 2013

    Dziękujemy ślicznie za wyróżnienie i pozdrawiamy:)

  • Dorota Drużbin
    05 . 09 . 2013

    Ale się cieszę :))) gratuluję pozostałym uczestniokom konkursu

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *