Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Dzieci rok po roku – jak sobie poradzić?

Dzieci rok po roku – jak sobie poradzić?

[fb_button]

Przed momentem dowiedziałaś się, że jesteś w drugiej ciąży, a Twój pierworodny jeszcze nosi pieluszkę i nie oderwał się od ziemi. Przestań się mazać, przestań szukać informacji w Internecie, weź chusteczkę, wysmarkaj nos i zacznij skakać do góry! Ponieważ to najlepsze co mogło Cię spotkać!

Dopiero teraz zaczyna się Twoje życie!

Uwierz mi, ja ryczałam jak głupia. Ja na wieść o drugiej ciąży, bałam się o tym komukolwiek powiedzieć, bo twierdziłam, że wychodzę na króliczka bzykającego się non stop, ale takiego z reklamy durasel.

Jak już mi przechodziła nowina przez gardło to od razu zalewałam się łzami, a w głowie miałam bzykające się króliczki durasell.

Patrzyłam równocześnie na moje mniejsze dziecko, które właśnie leżało na ziemi na brzuchu, wymiotowało i jednocześnie się uśmiechało. Nie cierpiałam siebie i plułam sobie w twarz, jak mogłam to zrobić! Jak mogłam MU to zrobić! Oczywiście nic nie było zaplanowane, przecież wiesz o tym, nawet  pisałaś mi, że jak się mogę do tego publicznie przyznawać! Ale ja i Ty na pewno nie znamy osób, które świadomie decydują się na dzieci rok po roku.

Obecnie jestem wdzięczna losowi za to co mi dał, ale świadomie nigdy bym się na to wtedy nie zdecydowała. A wiesz co Ci teraz powiem? Że gdybym wiedziała jak to teraz będzie wyglądać, to bym się decydowała, może i jeszcze szybciej niż wyszło ;)

Ciąża nie po to ma 9, prawie 10 miesięcy, żebyś narzekała. Zobacz ile masz czasu! Twoje pierworodne zmieni się za ten czas niesamowicie, zacznie chodzić, zacznie jeść stałe pokarmy, nie będzie potrzebowało tyle Twojej uwagi, ani noszenia na rączkach. A Ty? Ty przez cały okres ciąży przywykniesz do myśli o drugim dziecku, przygotujesz całą wyprawkę, choć nie będzie co przygotowywać, po prostu wyciągniesz noworodkowe ubranka z szafy, przecież jeszcze nie zdążyłaś ich schować.

Ewentualnie możesz pomyśleć o drugim łóżeczku, albo o wózku rok po roku, nam wystarczyła kołyska. Wózek kupiliśmy dużo później, spacerowy. Jak drugi dzidziuś już siedział samodzielnie.

Pamiętaj Twoja reakcja na wieść o drugiej ciąży, jest reakcją zbyt emocjonalną, czas sprawi, że sobie poradzisz, bo jak nie my kobiety, to kto? ;)

 

Jeśli masz jakieś pytania zostaw je tutaj, zaplanuję posty na Twoje zagadnienia dot. Dzieci rok po roku. A teraz popatrz na te zdjęcia. Urządzanie dzieciom otoczenia to sama przyjemność!!!

FG6A8507 FG6A8510 FG6A8521-vert FG6A8526 FG6A8528 FG6A9295 FG6A9296-horz FG6A9304-3-horz FG6A9308 FG6A9323 FG6A9325 FG6A9350 FG6A9354 FG6A9358 FG6A9371 FG6A9373 FG6A9374 FG6A9382 FG6A9384-horz FG6A9390 FG6A9401 FG6A9410 FG6A9414

 

Maki Mon Ami to świeżość w dziecięcych markach. Przy Maki Mon Ami pracował sam Dawid Woliński. W tych produktach i w tych kolekcjach każdy znajdzie coś dla siebie, dla dziewczynki, i dla chłopaka. Wielkie koce są idealne do przykrycia na teraźniejsze chłodniejsze dni. A w tych printach jestem po prostu zakochana! Wszystko kupisz w sklepie Mamissima.

My zakochaliśmy się w kolekcji z Lemurem i Misiem, idealnie pasują do chłopaków!

Oprócz poduszek mamy koce, prześcieradła i ręczniki. Oraz… tatuaże i naklejki ścienne!!!

 

zFG6A8504-horz-vert

 

Close