Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Najpiękniejsze dziecięce pokoiki, które łączy jedno!

Najpiękniejsze dziecięce pokoiki, które łączy jedno!

Wszystkie dziecięce pokoiki łączy na pewno jedna rzecz – miłość i pasja rodziców. Szczególnie pasja mamy do urządzania wnętrz, bo przecież każda z nas jest wybitnie uzdolniona. Zobacz tylko, jesteśmy opiekunkami naszych dzieci, pedagogami, fotografkami, stylistkami i jeszcze potrafimy pięknie urządzać wnętrza!

Chciałabym Ci dziś pokazac kilka dziecięcych pokoików, pod każdym zdjęciem będziesz miała odnośnik do tego, by przejść na stronę autora i zobaczyć pokoik w całości. Mamy początek maja – idealny czas na sprzątanie, przemeblowanie, mały remont. Przyznam Ci się, że pokoiki moich chłopaków miały już kilka odsłon, a ja znów mam w planach nowe! Tylko dlatego, by chłopacy czuli pasję w swoich pokoikach. By nie nudziło im się tam. By chętnie spędzali czas na zabawie, oraz rysowaniu przy swoim biurku.

Zawsze stawiam na podstawę – biała baza, jasne delikatne meble, najlepiej w stylu skandynawskim, i już można szaleć! Wszystkie zabawki i dodatki zrobią kolorową robotę :D

 

Na pierwszy ogień pokoik Buuby – pierwotna wersja, przy którego urządzaniu pomagał sklep Muppetshop. Cały pokoiki możesz zobaczyć TUTAJ.

Zdjęcie pochodzi z bloga Moje Dwoje, a cały pokoik możesz zobaczyć TU. Jest to pokoik dla rodzeństwa.

Pokoik Olisia – również jego pierwotna wersja, jednakże piszę o tej – bo uważam ją za najpiękniejszą wersję tego pokoiku. Cały zobaczysz TUTAJ(klik).

U Ciasteczkolandii romantyczna odsłona pokoiku – KLIK

Magicznie u Szafeczki – kliknij TUTAJ

Miejsce dla przedszkolaczka u Fistaszkowelove – TU

Czy zauważyłaś jeden wspólny element na tych wszystkich zdjęciach?

Podpowiem:

Fot.: Mommy Draws

Sekret tkwi w pewnych meblach, które na pewno znasz już z mojego bloga.

To meble MINKO(klik). Meble tworzone własnoręcznie z pasją, u nas na Podlasiu. Anię – właścicielkę marki i jednocześnie mamę architekt znam osobiście. Jest to wyjątkowa i ciepła osoba, która przenosi swoją pasję na prawdziwe małe dzieła sztuki!

Oto one, kliknij TUTAJ!

 

 

Close