Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Pokoik starszego brata (musisz to zobaczyć!)

Pokoik starszego brata (musisz to zobaczyć!)

[fb_button]

W końcu, w końcu jestem przy finiszu, została jeszcze zabudowa rtv salonu, zabudowa wiatrołapu, garaż, kotłownia, ogrodzenie, kostka brukowa, podjazd, nasza sypialnia, drzwi do garderoby i łazienki, listwy przypodłogowe gnieniegdzie, listwy podłogowe w ogóle, i dodatki. Wydaje się, że dużo, ale jeśli jesteś po wykańczaniu domu (i siebie) to znasz ten stan. Wiesz, że zostało nie wiele. Jestem szczęśliwa, pokoiki chłopaków są już oficjalnie skończone na tip top. Dziś pokaże Ci pokoik starszego chłopczyka. Nad projektem pracowały dziewczyny z Muppetshop. Czy wiesz, że możesz do nich napisać, a one przyjadą, zaprojektują i urządzą Ci pokoik? Mają super gust, który wpisuje się w obecne trendy, wyczują również Twój styl i klimat domu i do tego dobiorą dodatki. Gdy przyjechały pierwszy raz stwierdziły, że jest u nas całkiem nowocześnie (choć ja myślałam, że wieś;)) i że lubię minimalizm. Tak, lubię, choć w poprzednim mieszkaniu graty mówiły co innego ;). Tu minimalizm był widoczny gołym okiem, bo gdy przeprowadzasz się z 50 metrów na 170, te rzeczy jakoś same giną w tych kątach. Na szczęście usilnie pracuję nad tym, jeżdżąc do Ikei, gdy tylko obijam się o stolicę.

_MG_1420

 

Projekt pokoik trwał od kilku miesięcy, ale oficjalnie jeszcze ani razu nie pokazałam Wam go w całości. Parę razy na pewno widziałyście kawałek łożeczka czy komody na blogu. Te piękne meble to Quax. Są solidne, masywne, łóżko ma aż 200 cm długości i na pewno długo nam posłuży! Biorąc pod uwagę nasz małżeński staż i mój temperament, łóżko sporadycznie nie służy tylko dla Buby ;).

Na łóżku widzisz poduszki i piękną narzutę, obok poduchy do siedzenia dla kolegów Buby, fajne obrazki, i idealnie nadającą się lampkę w kształcie samochodu do chłopięcego pokoiku. Naklejka jest marki Chipsum. Wszystkie rzeczy znajdziesz w TYM sklepie.

Zapraszam Cię do dalszego zwiedzania pokoiku, o interesujących rzeczach napiszę pod zdjęciami:

 

_MG_1426 _MG_1450-horz

 

Szafa ze sklepu Muppetshop, razem z łóżkiem i komodą stanowi pasującą do siebie całość. Tipi od Babo, Jeździk też znajdziesz w sklepie.

 

_MG_1462 _MG_1463 _MG_1496

 

Biurko zaprojektowane zostało przez bardzo bliską mi panią architekt, biurka są ogólnodostępne na TEJ stronie dla każdego. Na pewno pamiętasz, że ja mam większą wersję tego biurka. Samodomykające się szuflady sprawiły, że Buba chciał je dla siebie, i poprosiliśmy o mniejszą wersję :)

Biurko – MINKO

 

_MG_1499 _MG_1501 _MG_1502 _MG_1512 _MG_1523 _MG_1526 _MG_1530 _MG_1538 _MG_1558 _MG_1561

 

Półeczka nad biurkiem to nic innego jak półka na zdjęcia z Ikei, dywan również pochodzi z tego sklepu.

 

Bez nazwy-1

 

Na koniec postanowiłam pokazać Ci kilka inspiracji na prezent, sklep Muppetshop to nie tylko działalność internetowa, dziewczyny działają również stacjonarnie w Warszawie

  1. Pianinko Vilac -klik
  2. Krzesło Les Gambettes
  3. Kubek Rice
  4. Jeździk Vilac 
  5. Lisek Maileg
  6. Książka o Pszczołach, jest mega!
  7. Pociąg Janod

 

Jak Wam się podobała przeprawa przez pokoik? Koniecznie dajcie znać! A już niebawem odsłona pokoiku mniejszego chłopca, buziak!

 

Close