Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Pobierz fragment e-booka “Jak osiągnąć niezależność finansową”

Pobierz fragment e-booka “Jak osiągnąć niezależność finansową”

Po 10 latach prowadzenia firmy, po 4 latach psychoterapii. Po długich kursach, szkoleniach i innych metodach przyswajania wiedzy. Po bogatym doświadczeniu jakie dało mi życie, postanowiłam się tym wszystkim podzielić w formie e-booka “Jak osiągnąć niezależność finansową?”

Moje życie, jak już wiesz (jeśli jesteś stałym czytelnikiem bloga) nie było łatwe. Straciłam mamę w wieku 7 lat. Wychowywali mnie dziadkowie w małym miasteczku na Podlasiu, w domu pełnym miłości. Mimo wszystko było bardzo ciężko, ponieważ na wiele rzeczy brakowało. Nigdy nie sądziłam, że mogłabym od życia wymagać więcej.

Odważyłam się sięgnąć po więcej i nie żałuje, a to nie była łatwa droga. Cała zaczęła się od braku wiary w siebie i we własne możliwości. Nie miałam skrzydeł, nie miałam marzeń, nie miałam ambicji. Bo się bałam! Bałam się marzyć, bałam się chęci posiadania więcej niż mam. Opanowanie lęków było bardzo trudne, ale się udało.

I Tobie również może się udać! Założyłam firmę 10 lat temu nie mając absolutnie nic. Nawet nie byłam przygotowana na płatność za pierwszy ZUS. Wielokrotnie w życiu byłam w tak zwanej “czarnej dupie” i do osiągnięcia niezależności finansowej było bardzo daleko. Wiele projektów rozpoczynałam z poziomu długów. Bywał również taki czas, gdy nie mogłam spać w nocy, tak mnie wszystko przytłaczało.


Dziś mieszkam w pięknym domu, za swoje rachunki i prowadzenie swojej firmy jestem odpowiedzialna ja sama. Moje dzieci chodzą do prywatnej szkoły i niczego nam nie brakuje. Poznaj moją historię i moje wskazówki, które doprowadzą Cię do Twojego wymarzonego miejsca.


Pobierz fragment e-booka


KLIKNIJ BY POBRAĆ

Pobierasz darmowy fragment. Cały ebook to to 6 części, aż 35 rozdziałów i 245 stron!


Jak osiągnąć niezależność finansową?

Tak nazwałam książkę, która będzie wspaniałym narzędziem dla Twojego rozwoju. Bardzo często słyszę od osób, które mnie znają “ja nie wiem jak ty dajesz radę”. Daję radę i to całkiem nieźle i robię to z ogromną przyjemnością! Nauczyłam się utrzymywać sama, żyć sama i to na własnych zasadach! Wypracowałam bardzo wiele zachowań, które ułatwiają mi życie i zarabianie. I to wszystko przekazuje Ci to w jednym poradniku!

Cena premierowa

Cena jest bardzo niska! Obowiązuje do kończ czerwca. Obniżyłam cenę tak, by każdy mógł sobie pozwolić na zakup tego poradnika. Chcę pomagać i wspierać w rozwoju kobiety, które tego pragną.

Okładka e-booka

Okładka została zaprojektowana przez bardzo uzdolnioną graficzkę. Jest to kolaż przepełniony mnóstwem symboli. Znajdziesz tam złoto symbolizujące bogactwo, pieniądze, kwiaty – z każdego pąka będzie piękny kwiat – symbolizuje to rozwój. Samolot – który daje wolność, symbolizuje marzenia, podróże. Jest również cytryna – wyciśnij do ostatniej kropli, z każdej szansy jaką daje Ci życie. Jest jabłko – owoc – tak jak owoc ciężkiej pracy. Są również chmury – byśmy pamiętały, że życie jest bardzo ulotne, i należy z niego wycisnąć ile się da!

Struktura książki

Poradnik jest podzielony na 6 części, tak by można było się łatwo w nim odnaleźć i swobodnie pogrupować tematykę, z którą teraz się mierzysz. Łącznie jest aż 35 rozdziałów – zagadnień poruszonych, które zobaczysz w spisie treści poniżej – dzięki temu nie kupujesz kota w worku.


Pamiętaj również o promocji:

W pakiecie jest lepiej. Masz dwa narzędzia, dzięki którym możesz zacząć zarabiać zdalnie, na własnych warunkach! I wykorzystać swój potencjał!

Close