Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Dlaczego zmiany są potrzebne? Projekt nowego salonu

Dlaczego zmiany są potrzebne? Projekt nowego salonu

Zmiany… zmiany, jedni bardzo je lubią, ponieważ są jakąś świeżością w naszym życiu, inni wręcz nienawidzą, ponieważ zmiany odbierają poczucie bezpieczeństwa. W przypadku zmian mam na myśli przemeblowania i remonty. Zaplanowałam lekki remoncik salonu już jakiś czas temu.

Gdy zobaczyłam zdjęcie na pintereście podobnego salonu do naszego, przepadłam! Nie spałam całą noc. Obmyślałam, zastanawiałam się co i jak. Bo od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że tego potrzebuje.

Po rozwodzie zmieniam w domu bardzo dużo, na pierwszy ogień poszedł nasz ogród. Następnie sypialnia, a później dziecięce pokoiki i w sumie wszystko po kolei się zmienia. To bardzo terapeutyczne i oczyszczające. Oczywiście w dalekich planach jest nowy dom, ale na to przyjdzie jeszcze pora. Zawsze mówię, że nie od razu Rzym zbudowano.

Dlaczego potrzebuję zmian?

Są oczyszczające, napawają mnie świeżością. Zawsze lubię je robić na wiosnę. Wtedy wszystko budzi się do życia. Jestem osobą, która lubi podróżować. Teraz z powodu pandemii nie możemy robić tego tak często jak kiedyś. Zmiany w czterech ścianach są jak mała podróż w inne wnętrze. Nawet jeśli to subtelne przemeblowanie, które robię prawie za każdym razem gdy sprzątam u chłopaków w pokoikach, czy w innych miejscach w domu, w których można to zrobić :))

Salon przed małą metamorfozą wyglądał tak:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Dzieniszewska (@buuba_pl)

Teraz plan jest taki:

Od początku chciałam pójść w sztukaterię ścienną. Uwielbiam ją. Odświeża puste ściany, sprawia, że na nich coś się dzieje, i jest o wiele bardziej elegantsza niż cegiełka, która była do tej pory. Piękną wizualizację zawdzięczam IG_Design, której prze-prze-piękne prace zobaczysz klikając w nazwę.

Szafkę w jodełkę, w kolorze toupe (jest to ciemniejszy kolor niż na wizualizacji) nie mogłam zlecić innej firmie niż Minko. Ania – właściciel marki jest specjalistką w tworzeniu nowych pięknych rzeczy. Najnowsze propozycje szafek telewizyjnych VINTA na stronie są rewelacyjne. Także wiem, że jestem w dobrych rękach!

Zostawiam Was z innymi kadrami wizualizacji nowej ścianki w salonie. Czy widzicie różnice? Na jednej wizualizacji szafka jest na innej wysokości. Upierałam się by RTV była wyżej, jednakże chyba wygrywa ta niżej :) Niewielka subtelna różnica, ale jednak jest :)

Który salon bardziej Wam się podoba? Cegiełkowy z masą kwiatów? Czy nowa elegancja?

Close