Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Mała metamorfoza gabinetu krok po kroku, zobacz jak urządzić małe pomieszczenie!

Mała metamorfoza gabinetu krok po kroku, zobacz jak urządzić małe pomieszczenie!

Mamy w domu takie małe pomieszczenie, które dopadło zaszczyt noszenia miana “gabinetu”. Pomieszczenie nie jest zbyt ustawne i ciężko tu cokolwiek zaaranżować. Próbowałam wiele razy, wydaje mi się, że obecny układ to w końcu ten idealny. Szczególnie że pracuję przed komputerem i siedzę na przeciwko ściany, która jeszcze do niedawna wyglądała tak:

W ten oto sposób pokazałam Wam kawałeczek gabinetu przed metamorfozą. Zielona ściana powstała na bazie inspiracji z Pinteresta, jednakże kolor, na który codziennie patrzyłam po prostu mi się znudził. W miejscu gdzie widzisz złoto szklany stolik stało biurko, ale ciężko mi się pracowało gdy miałam przed twarzą ścianę. Dlatego biurko wyemigrowało na środek pokoju i tak jest o wiele lepiej. Szafki z książkami postanowiłam zabrać z tej ściany, jedna poszła w inne miejsce, a druga poszła na dół i służy jako witryna dla szkła.

Zielona ściana stała się białą, wjechała piękna komoda, lustro i fotel, oraz rodzinna galeria. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania:

Ściana, którą widzisz na zdjęciu powyżej jest ścianą, na której stały witrynki. Teraz jest ciepło, przytulnie i kobieco. Mimo tego, że całe pomieszczenie ma białe ściany. Biel kojarzy się z surowością, i zimnem, ale ciepłe dodatki sprawią, że pomieszczenie będzie eleganckie i przytulne.

Zieloną ścianę postanowiłam odgracić, jest na niej lustro i fotel:

Teraz chciałabym coś powiedzieć na temat galerii ściennej, zamówiłam złote ramki, oraz passe-partout wewnątrz z Desenio. Zamówiłam 11 złotych ramek, i taką samą ilość passe-partout. Będę Wam wszystko linkować, więc gdy klikniecie na wyrazy wytłuszczone/pogrubione przeniesie Was do tego produktu. To nie pierwsza moja galeria od Desenio, wspomnę w tym wpisie o wszystkich!

A dlaczego?

Ponieważ mam dla Was niespodziankę, bardzo duży rabat z okazji BlackWeek, ale tylko do 26 listopada (do czwartku!). Na hasło:

BUUBA40

aż 40% na plakaty w Desenio

(pamiętaj, że nie dotyczy to produktów personalizowanych, kategorii handpicked oraz ramek)

I tak moja ostatnia domowa galeria:

11 złotych ramek o wymiarze 30x40cm

11 passe-partout które pasują do ramek wyżej

oraz 1 plakat, którego nie mogłam sobie odmówić, który pasuje do obecnych czasów, i uważam, że każda z nas powinna taki sobie sprawić i powiesić/postawić w ważnym miejscu w domu. Plakat I AM A WOMAN, Whats your superpower? Plakat w rozmiarze 21x30cm, tak by posował do zamówionych ramek i passe-partout. Wszystkie 10 zdjęć do ramek wiszących na ścianie również zamówiłam w formacie 21x30cm i wszystko idealnie pasuje. Także możesz skorzystać z kodu i stworzyć swoją ścienną domową rodzinna galerię, lub stworzyć przepiękną przestrzeń, aranżację w innych pokojach. Pokaże Ci gdzie jeszcze gości u mnie Desenio.

Sypialnia:

To była moja pierwsza galeria od Desenio. Widzimy galerię od razu po przebudzeniu się. Jest delikatna i naturalna, powinniśmy sypiać w takich jasnych i pięknych pomieszczeniach. To jak będzie wyglądał nasz dzień, zależy od naszego poranka. Sprawmy by te poranki były najprzyjemniejsze. Więc taki widok naprawdę umili nam czas :)

W galerii znajduje się 6 obrazów, zaczynając od góry od lewej:

Plakat Your Mind w formacie 30x40cm, do tego białe passe-partout w formacie 40x50cm i w takiej samej wielkości biała rama. (przypominam, że klikając w wytłuszczone wyrazy, przeniesie Cię na stronę przedmiotu, i nie zapomnij o kodzie: BUUBA40!)

Zaraz obok jest plakat Abstract Reeds w formacie 50x70cm, jak widzicie ma już białą obwódkę, więc nie potrzebujemy passe-partout, jedynie ramkę. Złota ramka o wymiarach 50x70cm.

Trzeci obraz od lewej to Abstract Cliffs w formacie 30x40cm. Biała drewniana ramka w tym samym formacie.

Czwarty obraz to FEELIGS, w złotej ramce. Obydwa w formacie 30x40cm.

W drugim rzędzie mamy dwa większe pionowe plakaty, obydwa w białych drewnianych ramkach (tu zamawiając ten sam zestaw kliknij ramki razy dwa) w formacie 50x70cm. Pierwszy plakat NAMASTAY in bed, a drugi Beige Mushroomsrównież w formacie 50x70cm, niestety drugi nie jest dostępny już, ale zaproponuję Ci plakat również w kolorach beżu, o nazwie BEIGE DANDELION, możesz również sama w wyszukiwarce wpisać BEIGE i wybrać plakat, który według Ciebie będzie pasował na sam koniec. Wówczas utworzysz swoją niepowtarzalną galerię <3

Kolejne pomieszczenie, w którym króluje Desenio, to:

Salon/jadalnia:

Tutaj znajdują się jedynie trzy obrazy, ale to jakie! Mistrzostwo świata, kobiecość i elegancja w jednym.

Od lewej, wielki plakat w metalowej złotej ramie 70x100cm. Później dwa plakaty New York City i Golden Gate Bridge w drewnianych czarnych ramach o wymiarze 50x70cm (plakaty i ramy ten sam rozmiar).

Pokoik Kubusia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Dzieniszewska (@buuba_pl)

W pokoiku znajdują się dwa kosmiczne plakaty, o wymiarach 50x70cm, pierwszy to Black and White Astronaut, a drugi: Sunrise in Space. Plakaty mieszczą się w złotych ramach 50x70cm. Idealne w pokoiku fana kosmosu, w salonie, sypialni, czy gabinecie.

Klatka schodowa:

Tutaj również postawiłam na galerię rodzinną, ale z elementami plakatów. Całą galerię zobaczysz we wpisie o klatce schodowej (klik). Znajdziesz tam cenne informacje jak rozplanować ułożenie obrazów. Pozostawiam Wam pełną dowolność jeśli chodzi o zamawianie produktów, tylko chciałabym żebyście się nie zrazili podczas wieszania plakatów, gdyż to jest mega proste! We wpisie zobaczycie jak proste :)

Pamiętajcie proszę o kodzie, działa tylko do czwartku :)

Przypominam:

BUUBA40, na stronie DESENIO (klik).

Zostawiam Was z resztą zdjeć z gabinetu po metamorfozie. Skorzystajcie z blackweek, żeby w prosty sposób odmienić swoje wnętrza! Nie musicie malować ścian, wystarczy tylko powierzchnia :) tak jak na przykład w salonie czy na klatce schodowej :)

*Post powstał we współpracy z Desenio

Close