Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Galeria na klatce schodowej, jak rozplanować powieszenie obrazków?

Galeria na klatce schodowej, jak rozplanować powieszenie obrazków?

Klatka schodowa w polskich domach, to najczęstsze miejsce na powieszenie rodzinnych galerii. Ostatnia moja galeria zniknęła dwa lata temu, później przyszła pora na malowanie ścian, i tak właśnie doczekałam się nowej galerii i nowych zdjęć. Zakup pięknych ramek z Desenio, w końcu zmusił mnie do wywołania zdjęć. Pięknie się to wszystko prezentuje!

Nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak trudno jest uchwycić w takim miejscu te wszystkie piękne obrazy, tak, byście mogły wszystko podziwiać, ale zrobiłam masę zdjęć, więc na pewno złożycie wszystko w całość. Starałam się dobrać spójną kolorystykę fotografii. Żałuję, że nie zdecydowałam się na zakup passepartou do wszystkich ramek. Piękne nienachalne złoto ramek pięknie współgra z drewnianymi schodami. W tym miejscu zrobiło się magicznie i przytulnie. Lubię przesiadywać na podstopniu pod oknem z książką, herbatą i kocem. Coraz bardziej ten dom współgra ze mną, im więcej tam dodatków, takich ciepłych i rodzinnych, tym bardziej czuje się w swoim domu jak ryba w wodzie.

Jak rozplanować powieszenie obrazów?

Oczywiście chciałabym mieć całą ścianę od sufitu do dołu w obrazkach, niestety logistycznie nie jest to do zrobienia. Ciężko by było przykręcić cokolwiek pod sufitem. Ale by zrobić tak jak jest, mam na to fantastyczny patent.

W ramkach Desenio przy zakupie, mamy takie kartki, na których jest nazwa marki oraz wymiar. Wyjęłam te kartki i metodą prób i błędów przykleiłam do ściany. Starałam się by odstępy między wszystkimi były równe. A reszta zadania należała do wujka. Wyglądało to w ten sposób:

Pamiętajcie, że do 25 maja na hasło:

30BUUBA

macie 30% rabatu na stronie http://www.desenio.pl

Warto skorzystać! To bardzo duży rabat! Szczególnie na tak piękne obrazki!

Ja zostawiam Was ze zdjęciami naszej galerii, dajcie nam znać jak Wam się podoba!

Close