Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Metamorfoza ściany w salonie. Jak zrobić sztukaterię ścienną? +Duży RABAT na plakaty Desenio!

Metamorfoza ściany w salonie. Jak zrobić sztukaterię ścienną? +Duży RABAT na plakaty Desenio!

Taka ścianka była moim marzeniem, elegancka, cała w bieli, skromna i jednocześnie szykowna. Wkrótce trafił się pretekst. Zakup nowych plakatów, i w związku z tym trzeba było dopełnić pewnych czynności, by całość prezentowała się pięknie.

Już nie pamiętam jak było bez tej pięknej ścianki, więc odświeżę pamięć, jednocześnie pokazując Wam stan sprzed metamorfozy:

 

Teraz jest o niebo lepiej, sami zobaczcie:

Coś się w końcu dzieje na tej ścianie, i to nie mało! A efekt jest na tyle piękny, że pomimo iż jest na niej dużo dodatków jest zgrabnie i elegancko. Tak się cieszę!

Sztukateria

Krok po kroku jak powstawała ścianka znajdziesz na naszym instagramie w wyróżnionych relacjach, wystarczy, że klikniesz grafikę poniżej i przeniesie Cię tam. Ważne by były to listwy poliuretanowe, a nie styropianowe. Są wytrzymalsze, szczególnie w domu gdzie są dzieci, oraz fajnie przylega do nich farba, i wydają się być bardziej stabilne. Listwy przycinaliśmy specjalną maszynką, a kleiliśmy je na klej do listew przypodłogowych. Przed wykonaniem całości i zakupem listew, warto jest rozplanować sobie ściankę, wymierzyć wszystko i kupić ich potrzebną ilość. Listwa w zakupie ma 2 metry długości, więc na długość naszej ściany nie wystarczyła. Martwiłam się, że na ścianie będą widoczne łączenia, jednaże wujek się spisał i sprawił, że są niedostrzegalne.

Także na instastories masz wszystko wyjaśnione krok po kroku jak zrobić taką sztukaterię :)

Desenio Plakaty z RABATEM!

Plakaty Desenio to moja słabość, są prawie w każdym pomieszeniu w naszym domu! Kubuś ma je w swoim kosmosowym pokoiku (kliknij tutaj by je zobaczyć), mamy je w sypialni, pokoiku Olisia, oraz od wczoraj na klatce schodowej (to w kolejnym wpisie!)

Są przeeeepiękne, wchodźcie na stronę www.desenio.pl by się o tym przekonać! Masa inspiracji i aranżacji, możemy również kupić obrazy oddzielnie, ramki oddzielnie. Możemy spersonalizować wybrane obrazy! Szaleństwo! To na pewno nie mój ostatni zakup!

Do 25 maja na hasło:

30BUUBA

macie aż 30% rabatu na całe zakupy w Desenio!

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations /Personalizowane

Dlatego nie marnujcie czasu i lećcie zamawiać plakaty! A ja zostawiam Was ze zdjęciami z naszej nowej ścianki ze sztukaterią! Nawet nie macie pojęcia jak się z tego cieszę, szok! :)

Close