Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie ten dzień!

Nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie ten dzień!

Nigdy nie wiesz kiedy nadejdzie ten dzień, kiedy nie będziesz wiedziała co ugotować! A uwierz mi nadchodzi on wielkimi krokami. Masz dzieci, męża i 365 dni w roku. W każdy dzień powinniście zjeść śniadanie, w każdy! Jesteście rodziną, a gdy monotonność wkradnie się w Wasze drzwi, to już nic nie będzie takie samo.

Takie same jedzenie, taki sam buziak na przywitanie, ta sama żona każdego dnia… Dobrze, że przynajmniej dzieci są inne. Bo uwierz mi! Każdego dnia wyglądają inaczej, zaskakują czymś nowym, rosną za szybko i za szybko się rozwijają! Nie zdążymy się obejrzeć, a zaraz nam wyfruną z gniazd, i nie będzie dla kogo przygotowywać posiłków ;)

Miałam okazję popaść w taką zadumę, gdy dostałam zaproszenie na warsztaty kulinarne przez Studio Auty. Najpierw z oburzeniem pomyślałam przecież umiem gotować! Później stwierdziłam, że jednak nie, a później, że nowych pomysłów nigdy  za wiele. Tematyką spotkania były ‘zdrowe śniadania’. Jakaż byłam zaskoczona ile można rzeczy przygotować ze zwykłych składników, które mamy w domu i które są dostępne dla każdego z nas. W dodatku zdrowo, smacznie, szybko i duuuużo. Wszystkiego ma być dużo – przy tak ogromniastej rodzinie jaka jest u nas, czyli 2+2+2 (rodzice, dzieci, psy) wszystko znika z talerza z prędkością światła. Dobrze, że było mi dane spłodzić dzieci, które nie stronią od jedzenia, tylko zajadają się ze smakiem. Czasy, gdzie gotowałam jeden obiad na trzy dni bezpowrotnie minęły, więc deko weny na pewno mi nie zaszkodziło, ale przyniosło wiele owocnych korzyści.

Mam dla Ciebie filmik, gdzie zobaczysz jak świetnie nam się gotowało!

 

 

Atuty to miejsce, w którym możesz nauczyć się gotować, możesz poznać nowe smaki, produkty, nowe przepisy, nowych znajomych (których serdecznie teraz pozdrawiam) ;) Możesz zaczerpnąć inspiracje na długi długi czas w gotowaniu i zarazić się smakiem nowego stylu życia! Przepis na bajeczną pastę z zielonego groszku zdradziłam Ci już TUTAJ, a wkrótce zdradzę jeszcze kolejnych kilka smaków na “zdrowe śniadania”!

FG6A0001-horz FG6A0002 FG6A0014 FG6A0022 FG6A0024 FG6A0042 FG6A0043 FG6A0078 FG6A0089 FG6A0162 FG6A0166 FG6A0194 FG6A9989 FG6A9991-horz FG6A9992 FG6A9994

 

Studio Atuty – dziękuje za pyszny czas:)

Kasia Znana – dziękuję Ci mój fotograficzny i filmowy towarzyszu podróży za pomoc w realizacji :)

 

Close