Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Nowa odsłona znanej marki

Nowa odsłona znanej marki

[fb_button]

Patrząc na siebie z boku, chyba nigdy nie uznam, że mój dom jest do końca urządzony. Ciągle bym coś zmieniała, poprawiała, ulepszała. Tu ramki dokupić, tu inne zasłonki, ostatnio nawet postanowiłam rozdzielić pokoiki dla chłopaków, gdyż przed nami fajne projekty meblowe i nie tylko. Choć staram się ich wychowywać w miłości, często pokazuje im,że trzeba się przytulać razem bawić, to na dzień dzisiejszy są indywidualistami, każdy chce mieć mamę dla siebie(!), rzadko bawią się razem, i przynajmniej raz dziennie musi jeden drugiemu przyfasolić w głowę. Życie.

Przy dwójce dzieci wszystko jest razy dwa, nawet razy trzy! Bo młodszy póki w domu, a starszy to dodatkowo jeszcze pościel i ubranka do przedszkola na zmianę. Potrzeb jest wiele, dzieci kosztują, ale tak przyjemnie kosztują, bo bez wyrzutów sumienia wydaję na nich pieniądze, gorzej jest ze mną…. ;)

Firmę Lamps&Co chyba nie muszę Wam przedstawiać, gości w naszym w domu od dłuższego czasu, widzieliście ich produkty TU, czy TU. Nie byłabym sobą gdybym nie pokazała ich nowości. Nowe piękne abażury, wielkie puffy, oraz nowość – pościel. Lamps&Co zdecydowało się na poszerzenie asortymentu, tak by teraz każda mama, mogła urządzić pokoik dla swojej pociechy od A do Z.

Zobaczcie jakie cuda!

Kolekcja Min&Grey Stars kolekcja Przyjaciele z Lasu Kolekcja Sowie Opowieści Kolekcja Transport Jasny MORSKA PRZYGODA PASTELOWE KROPLE PINK & MINT STARS PRINCESS KOKARDKI WESOŁE SMOKI=ikonka

 

Close