Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Co na święta dla najmłodszych? #christmas gifts part2 #babyboy

Co na święta dla najmłodszych? #christmas gifts part2 #babyboy

[fb_button]

Wydaje mi się, że najciężej jest kupić prezent dla takich świeżo narodzonych. Zawsze się takich pomija, bądź wciska się rodzicom pieniążka do kieszonki. Najrozsądniejszym rozwiązaniem są też pampersy, ale czerwona kokardka do takiej foliowej paki nijak nie pasuje;) Prezentuje Wam kilka rozwiązań, którymi możecie się zainspirować przed tą gwiazdką, jeśli wśród Waszych bliskich są tacy świeżo wyjęci z brzuszka.

DSC00642

1. Następczyni Żyrafki Sophie, a może to jej mutacja? ;) Mieliśmy żyrafkę przy Bubku i wiecie co? Widzę teraz, że ta nowa zmutowana z uchwytami lepiej się sprawdza, jest też wedle mojej obserwacji wykonana jakby z miększej gumy, co się ją lepiej w dziąsłach przez bezzębnego jeszcze miętosi :) Żyrafka -TU.  2. Karty oczami maluszka(klik), jak wiecie najmniejsi po wyjęciu z brzuszka nie widzą… nic, później jakieś plamy, a następnie kolory takie jak czerń biel, czerwień, mocno kontrastowe, na topie są takie karuzelki wykonane metodą DIY, oraz właśnie takie karty. Oczami maluszka dba o rozwój Twojego dziecka, stymuluje wzrok, ale też i dba o Wasze relacje, bo by skorzystać z tych kart musicie być razem no nie? Mama przecież musi opowiedzieć co znajduje się na tych wszystkich kartach:). 3. Retro Car Wooden Story – ekologiczny drewniany samochodzik, pokryty pszczelim woskiem, idealny do małych rączek, bez żadnych szkodliwych substancji nic nie zrobi naszemu dziecku, a wręcz przeciwnie, pobudzi jego wyobraźnie:) te małe rączki oczywiście najpierw skierują go do swojej buzi, bo przecież w ten sposób najmłodsi poznają świat, więc tak bardzo ważne, by te zabawki nie były szkodliwe. Symboliczny prezent dla małego babyboy :) TU. 4. Havea Smoczek(klik) delikatny ekologiczny smoczek, dając go najmłodszemu dbasz nie tylko o jego zdrowie, ale przede wszystkim o środowisko, cenię sobie również bardzo te smoczki, że są odlane w całości, gdzie nie ma miejsca na zakamarki w których mogą się gromadzić zarazki, oraz za to, że są tak elastyczne i gdy nasze bejbi na nim uśnie, to żaden zygzak na twarzy nie zostanie:)

DSC00685 DSC00690 DSC00696 DSC00709 DSC00721 DSC00736 DSC00739 DSC00747 DSC00752 ikonkaDSC00691 xDSC00646

do listy prezentowej postanowiłam dorzucić śpiworek, post przypominajka, w którym był do kliknięcia –TU (klick)

yDSC00689 zDSC00639

Zaraz będziemy na etapie wprowadzania pokarmów, w sumie już powinniśmy być, ale codziennie próby nic nie dają, wszystko jest wypluwane, a minka skwaszona, tak to jest gdy dzidziuś na cycusiu i nigdy nic więcej, nawet sztucznym mleczkiem pluje! Śliniaczek od babydcor.pl – TU. No i jeszcze papciuszki, są takie urocze, że nie mogłam się powstrzymać by o nich Wam nie przypomnieć! Titot – TU

 

Close