Close
Close

Brak produktów w koszyku.

NUNUNU CLOTHES

NUNUNU CLOTHES

[fb_button]

Tak jak pisałam w TYM poście, to gdyby nie to, że prowadze bloga, nie znałabym nawet ułamka większości tych cudnych dziecięcych marek ubraniowych. Niesztampowa kolekcja ubranek NUNUNU na pewno mignęła mamom blogerkom w internecie przed okiem. Teraz są one łatwo i ogólnodostępne dzięki e-sklepowi kidy.pl (klik klik).

Nas zauroczyły czarne gwiazdki, szarość i brak tej dziecięcej słodkości (chociaż Bubi to nadrabia;)). A oto co ma do powiedzenia na ten temat producent:

Ubranka dla niemowląt i ubranka dla dzieci marki Nununu Baby wyznaczają kierunki alternatywnej mody. To moda dla dzieci i niemowląt wolna od falbanek, misiów, wróżek i brokatu. Dobrej jakości odzież dla dzieci Nununu pozwoli Ci dzielić z maluchem Twój indywidualny styl.

Ubrania Nununu zostały wykonane z naturalnych tkanin wysokiej jakości w duchu wybuchowej mieszanki: nieszablonowanego podejścia do macierzyństwa, unikalnego stylu i poczucia humoru. Pomogą Ci stworzyć personalną kreację, uwolnić dziecko z cukierkowej otoczki i dodać mu miejskiego luzu.

Designerskie spojrzenia na strój malucha zaowocowało minimalistycznymi formami, wzorami unisex, stworzonymi przy użyciu podstawowych kolorów. Wygodne, nie krępujące ruchów i łatwe w zakładaniu sprawią, że ubieranie stanie się przyjemnością.
Dwukolorowe legginsy dla dzieci idealne dla kumpelek Pippi Langstrumpf, wygodne rampersy, spodnie z obniżonym krokiem dla dzieci, czy bluzy z kapturem dla dzieci, które dodadzą zawadiackiego uroku małym piratom – wśród propozycji Nununu baby znajdziesz wszystkie te niegrzeczne, designerskie ubranka.

A Wy Drogie Mamy, czy wypatrzyłyście sobie coś dla swoich pociech z kolekcji NUNUNU? ;)

1DSC03264 2DSC03269 3DSC03235 4DSC03242 5DSC03273 6DSC03222

Buubi: Spodenki – nununu -kidy.pl || bluzeczka – mon chou || butki – mr tootsy

 

Close