Close
Close

Brak produktów w koszyku.

UMEE butelkowa nowość na polskim rynku

UMEE butelkowa nowość na polskim rynku

Nowość na polskim rynku – butelki UMEE. Przyjechały do nas jakiś czas temu. Chciałam koniecznie wypróbować osłonkę termiczną, oraz sprawdzić czy Bubi jest już gotowy na kubek niekapek, gdyż ostatnio polubił BLW i gdyby taki niekapek stał nieopodal to byśmy już mieli prawie samoobsługowe dziecko.

Z butelki UMEE korzystamy już od dwóch tygodni, przyznam że dla Bubiego lepiej się pije ze smoczka, który jak zapewnia producent, posiada ergonomiczny kształt, który przypomina karmienie piersią. Potwierdzamy – tak jest, smoczek nie zasysa się, ujście powietrza jest prawidłowe, przepływ jest idealny (mamy smoczek nr2).

Butelki szczególnie bym poleciła mamom, które pracują nad tym by odstawić maluszka od piersi, my już prawie to zrobiliśmy. Lub dla tych, które opróćz karmienia piersią, dokarmiają jeszcze mlekiem m. Planowałam karmić do 6 mca i prawie mi się to udało, gdyż jest 7 :)

Osłonka termiczna sprawdza się doskonale gdy wybywamy na basen, nic tak nie smakuje jak ciepłe mleczko po takim wysiłku. A z taką jeszcze się nie spotkałam, nie widać, że jest, a jej założenie nie sprawia żadnych problemów.

Podsumowując UMEE jedna z lepszych w naszej szafce, teraz przerzucamy się na większe butelki, więc pewnie nie raz będziecie o niej czytać na blogu. Idealne na prezent dla przyszłej mamy, która kompletuje swoją wyprawkę.

A jak Bubi zacznie skorzystać z niekapka, na pewno damy znać! A może któraś z Was już miała styczność z butelkami UMEE? Co o nich myślicie?

Do kupienia w sklepie krainaekozabawek (klik).

 DSC00109 DSC00113 2DSC00092 3DSC00110 4DSC00083 5DSC00099 6DSC00087 7DSC00086 DSC00101 DSC00103 DSC00107

Butelka UMEE z osłonką termiczną do kupienia TU

Kubek niekapek TU

Smoczek nr 2 –TU

Uchwyt do butelki BABY BA

Bodziaki już znane riskowe

Kocyk garbo&friends

Edycja: Chcesz przetestować taką butelkę i masz dzidziusia w wieku 0-3 m-ce?

kliknij TU

Close