Close
Close

Brak produktów w koszyku.

“Pieniądze się mnie nie trzymają!”

“Pieniądze się mnie nie trzymają!”

“Pieniądze się mnie nie trzymają!” – ile razy tak pomyślałaś? Ile razy takie stwierdzenie padło z Twoich ust? Szczególnie teraz, gdy wszystko w sklepach jest coraz droższe, Twoje rachunki są wyższe, rata kredytu wzrosła dwukrotnie! A Ty chciałabyś być niezależną finansowo osobą? Chciałabyś mieć oszczędności? Chciałabyś wybrać się na zakupy i w końcu kupić coś nowego tylko dla siebie? Chciałabyś w końcu przestać używać stwierdzenia, że pieniądze się Ciebie nie trzymają?

Mimo ciężkiej pracy doświadczałam tego przez większość życia. I dlatego mogę powiedzieć, że doskonale Ciebie rozumiem. Wiem również jak ciężko zacząć proces zmiany, do tego, żeby w końcu było lepiej. Dlatego zdradzę Ci sekret, który zaraz opiszę. Oraz dam kilka cennych wskazówek, dotrwaj do końca tego wpisu i pobierz darmowy fragment mojej najnowszej e-książki. Ona poprawi jakość Twojego życia, zmotywuje Cię do zmian i staniesz się osobą niezależną finansowo.

Najważniejszą rzeczą, i moim największym sekretem, który wypracowałam przez lata jest metoda, w której nie rzucamy się od razu na wielką wodę. Metoda małych kroków – nawet ma swoją nazwę. Metoda Kaizen. Zawsze rzucałam się na głęboką wodę, brałam jak najwięcej na swoją głowę, a potem dopadało mnie wypalenie. Ono sprawiało, że rzucałam wszystko w cholerę i znajdowałam się znów w punkcie, którym byłam wcześniej. Dlatego nie warto działać od razu z grubej rury. Nie warto wypruwać sobie żył. Warto zacząć od małych kroków, które sprawią, że nie przemęczysz się, nie wypalisz się zawodowo, a proces zdobywania upragnionego celu będzie spokojny i nie stresujący.

Jeśli pieniądze się Ciebie nie trzymają, zacznij od małych kroków takich jak:

  1. Sporządzaniem listy zakupów – niby banalna prosta rzecz, niby każdy o niej wie, a jak jest bardzo ważna! Skrupulatnie rozpisując sobie obiady na cały tydzień, doskonale będziesz wiedziała jakich zakupów spożywczych potrzebujesz. Dzięki temu unikniesz nadprogramowych produktów, które zalegają w lodówce, a ich termin ważności szybko się kończy. Unikniesz dzięki temu marnowania jedzenia, oraz również potrzeby kupienia jedzenia na wynos na mieście – wiedząc, że w domu są składniki na obiad. Zakupy robimy tylko raz w tygodniu, na cały tydzień. Będzie to jeden większy wydatek, ale zaoszczędzisz sporo!
  2. Sprawdzenie wszystkich subskrybcji w telefonie – nawet nie wiesz ile pobrałaś aplikacji, o których zapomniałaś, a one pobierały z Twojego konta opłaty. Albo może Twoje dziecko coś naklikało, a Ty teraz nieświadomie ponosisz koszta. Gdy podpowiedziałam o tym moim obserwatorom na instagramie, większość z nich przyznała mi racje! Co poniektórzy tracili około 200zł miesięcznie!
  3. Wystawienie kilku swoich ubrań na vinted – sprawdziłam na własnej skórze i działa! Gdy zobaczysz jak ciężko jest sprzedać bluzkę, która zalega Ci w szafie (musisz zrobić zdjęcia, zmierzyć i opisać produkt, wystawić go, następnie gdy zostanie kupiony, wydrukować etykietę i zawieźć paczkę do packzomatu). Zastanowisz się 10 razy zanim kupisz kolejny ciuch. Również wystawiając go na sprzedaż zobaczysz ile traci ten produkt na wartości. Odkąd zaczęłam sprzedawać na vinted ubrania, kupuje nowe rzeczy z głową. Sa to przemyślane wydatki, a moja szafa jest coraz bardziej nacechowana minimalizmem. Pełno w niej bazowych rzeczy, które nosze na codzień.
  4. Spisaniem swoich wszystkich wydatków i sprawdzeniem ile Ci zostanie, gdy opłacisz rachunki zaraz po tym gdy wypłata przyjdzie na konto. Też banalne, ale orzeźwia i otrzeźwia mózg. Nakłoni Cię do tego by Twoje wydatki były bardziej przemyślane, Być może nakłoni Cię do tego również, byś poszukała kolejnego źródła dochodu, zaczęła się rozwijać w swojej pracy, lub poszukała nowej. To wszystko po to by zwiększyć przychód.
  5. Przeanalizowanie wydatków z konta – robię to raz w miesiącu. Dzięki temu zrezygnowałam na czas wakacji z karnetu na siłownię. Dzięki temu zauważyłam jedną subskrypcję, którą zawarłam na użytkowanie strony internetowej, z której nie korzystam. Naprawdę warto to robić raz w miesiącu i mieć świadomość gdzie idą Twoje pieniądze!!

Zacznij od tych małych kroków, a następnie już nigdy więcej nie wypowiadaj słów: “pieniądze się mnie nie trzymają”. Bo one trafiają do Twojej podświadomości i sprawiają, że w to wierzysz. A gdy wierzysz w taką rzecz, ona się dzieje!

Zmień myślenie i mów sobie, że przyciągasz pieniądze, że je kochasz i pragniesz (i będziesz) mieć ich jak najwięcej!!!

A teraz kliknij poniżej i pobierz darmowy fragment (aż 58stron!) mojego najnowszego poradnika! Cały ma ponad 240 stron, wypowiedzi specjalistów, dawkę motywacji, moją historię, oraz porady: co robić gdy pieniądze się Ciebie nie trzymają. Jak osiągnąć niezależność finansową. Jak zmienić swoje życie i być panią sama dla siebie? A to jest bardzo ważne w tych czasach, by nie musieć być osobą zależną od nikogo!

[KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ DARMOWY FRAGMENT]

 

A  na całą e-książkę jest promocja!!! Kupisz ją KLIKAJĄC TUTAJ

 

lub w zdjęcie poniżej:

Close