Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Odcinek o mnie w telewizji! Coś niesamowitego!

Odcinek o mnie w telewizji! Coś niesamowitego!

Styczność z telewizją mam od niedawna, najpierw było „Pytanie na Śniadanie”, moje wypowiedzi na proste dotyczące mnie tematy. Dzieci rok po roku, czy to jak spędzać czas z dziećmi zimą. Zimę można lubić lub nie, ale te długie zimowe wieczory nie napawają optymizmem i trzeba jakoś fajnie ten czas dla całej rodziny wygospodarować. W telewizji czułam się świetnie, ale w życiu nie sądziłam, że zostanie mi zaproponowany główny udział w odcinku w telewizji. Coś niesamowitego!

Na kanale TVP3 jest program „ONA”. W każdym odcinku występuje wyjątkowy gość. Prowadząca i producent programu zapraszają do niego gwiazdy, aktorki, celebrytki… i w tym wszystkim dostałam zaproszenie właśnie JA!

Czułam się niezmiernie zaszczycona otrzymując już samo zaproszenie. Szczerze mówiąc to wręcz w to niedowierzałam. Nagrania odbyły się w bardzo sympatycznej atmosferze, miałam wykonany przepiękny makijaż, a całe kulisy możecie obejrzeć tutaj:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agnieszka Dzieniszewska (@buuba_pl)

Rozmawiałyśmy o mojej drodze do miejsca, w którym jestem. O tym, że jestem samotną mamą. O tym, że nieźle zarabiam. O tym, że wydałam przewodnik o tym jak zarabiać na instagramie. O tym, że lubię się dzielić swoją wiedzą. Cały odcinek możecie zobaczyć pod linkiem:

https://regiony.tvp.pl/57914455/12012022

Była to na pewno świetna przygodą i fantastycznym nowym doświadczeniem, oraz czymś co na pewno w pewien sposób doceniło moje lata pracy i dodało mi to skrzydeł!

Close