Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Zobacz czego Ci brakuje w Twoim nowym domu! Recenzja rewelacyjnego sprzętu, który powinien mieć każdy!

Zobacz czego Ci brakuje w Twoim nowym domu! Recenzja rewelacyjnego sprzętu, który powinien mieć każdy!

Rok 2020 jest (delikatnie określając) wyjątkowym rokiem, większość z nas w przeciągu ostatnich lat nie spędziło tyle czasu w domu, co właśnie w tym roku. Ma oczywiście to swoje plusy i minusy, plusem w moim przypadku jest na przykład to, że przebywając w domu, dokonałam w nim wiele korzystnych zmian, które wpłynęły pozytywnie na domowników. Porządki, swoją drogą, ale niewielkie remonty, czy ważne zakupy, o których nie pomyślałabym, by je zrobić, gdy nasze życie toczyło się normalnym torem.

 

Wdzięczność.

Kwarantanna na początku roku pokazała mi, że mam z czego być dumna i wdzięczna. Mam wspaniałą rodzinę, duży dom, piękne podwórko, które też w tym roku zrobiliśmy (wymieniliśmy płot, taras i zrobiliśmy ogród). I że mam o co dbać. Każdego dnia dziękuje, że jestem w takiej sytuacji, i że tak wiele mam. Moje myślenie jeszcze w ubiegłym roku było całkowicie inne, mieć więcej, więcej pracować, żyłam w nieustannym biegu. Rok 2020 pozwolił się zatrzymać i zastanowić nad sobą i bliskimi.

Co zmieniłam w swoim postrzeganiu świata?

Na pewno to, że każdy dzień mojego życia jest tym najlepszym i on nie wróci. Każdy dzień uczy mnie nowych doświadczeń i sprawia, że jestem mądrzejsza. Każdego dnia moje dzieci dorośleją i już nigdy nie będą takie malutkie jak teraz. Każdego dnia cieszę się, że otwieram oczy i jestem w miejscu, na które tak długo pracowałam.

Co zmieniłam w swoim domu?

Sprawiłam, że otoczenie, w którym jestem codziennie jest lepsze. Przyjemniejsze dla oka i dla moich domowników, piękniejsze, elegantsze, bardziej przytulne i zdrowe. Numerem jeden jest aranżacja ogrodu i tarasu. Pielenie latem wymaga sporo pracy, jednakże daje mi radość, a efekty satysfakcję. Zmieniłam również przestrzeń miejsca, w którym codziennie pracuję. Przemalowałam ściany w gabinecie, na kolor, który jest lekki i nie męczy wzroku. Zaaranżowałam te miejsce na nowo, by wspinać się tu na wyżyny kreatywności i pisać dla Was coraz to nowsze teksty. Zadbałam również o powietrze w moim domu. Bardzo często widzę, że znajomi nie zwracają na to uwagi. Powietrze, którego nie widać, jest również integralną częścią naszego domu. My tutaj oddychamy podczas codziennego życia, spania, funkcjonowania. A wiele się niestety mówi o smogu i innych zanieczyszczeniach powietrza. Również kurz, czy pył podczas odkurzania nie wpływają na nas korzystnie.

O czym mówię?

Mówię o oczyszczaczu powietrza. Chciałabym, żeby większość z nas pomyślała o tym urządzeniu w swoim domu. Poprawi to jakość nie tylko powietrza, ale i naszego zdrowia. Niestety nie wszystkie oczyszczacze powietrza wyglądają ładnie. Ja – skoro dbam o swoje wnętrza – poszukiwałam oczyszczacza, który nie tylko będzie spełniał swoją rolę, ale również będzie wyglądał pięknie. Będzie miał wyjątkowy design, i wpasuje się w nasze wnętrza.

Dzisiejszy wpis poświęcę recenzji tego wspaniałego urządzenia. Oczyszczacz Powietrza Electrolux Pure A9 pasuje do wnętrz nowoczesnych, jak i tych tradycyjnych, jego wygląd na pewno spodoba się każdemu. Oczyszczacz jest dopracowany w każdym calu, wygląda wręcz rewelacyjnie. Wiele osób kupując swoje nowe pierwsze mieszkanie powinno się zastanowić nad tym urządzeniem. Szczególnie gdy mieszkamy w ruchliwych miastach, w ścisłym centrum czy mamy małe dzieci powinniśmy zainwestować w taki sprzęt. Jednocześnie też powiem, że nie ma reguły – mieszkam na obrzeżach miasta, a oczyszczacz po włączeniu świecił w kolorze pomarańczowym – co oznacza średnią jakość powietrza.

Alergie

Oczyszczacz idealnie pasuje do domu, w którym są osoby cierpiące na alergie. Głęboka filtracja skutecznie wychwytuje w powietrza 99% bakterii i substancji drażniących, takich jak roztocza czy alergeny. Dzięki temu możemy oddychać czystszym i zdrowszym powietrzem. W naszych telefonach możemy zainstalować aplikację dopasowaną do urządzenia. Będziemy w niej widzieć ilość i wielkość nieprzyjaznych cząsteczek w powietrzu, oraz poznamy temperaturę i wilgotność powietrza.

Oprócz pięknego wyglądu, i wyżej wymienionych rzeczy, chciałabym jeszcze wymienić Wam dodatkowe cechy oczyszczacz:

  • oczyszczacz stale mierzy jakość powietrza w domu i dopasowuje do niego swoją pracę (w trybie pracy auto),
  • każdy filtr 360stopni ma inteligenty wskaźnik śledzący zużycie. Przykład: jeśli na wiosnę kupimy nowy antyalegriczny filtr, a stary zamontujemy znów po jakimś czasie, urządzenie pokaże nam faktyczny stan jego zużycia.
  • nawet jeśli nie ma nas w domu, możemy w aplikacji sprawdzić stan powietrza w aplikacji
  • oczyszczacz posiada system AirSurround – system wykonuje ruch spiralny w pomieszczeniu, dzięki temu powstaje cyrkulacja, która oczyszcza powietrze do 3 razy szybciej niż rozwiązania poprzednich generacji
  • oczyszczacz jest zalecany do pomieszczeń do 129m, idealnie! Pasuje jak znalazł do naszego domu, czasem tylko zmienia położenie piętro/dół :)
  • Pure A9 jest bardzo cichym oczyszczaczem
  • automatycznie reaguje na zmiany jakości powietrza, na szkodliwe gazy
  • za pomocą wyświetlacza pokazuje aktualny stan powietrza w domu
  • oczyszczacz po zakupie możemy zarejestrować na stronie www.electrolux.pl/rejestracja i cieszyć się szybką i kompleksową naprawą urządzenia w przeciągu 48godzin, w razie konieczności

Mam nadzieję, że wyczerpałam Twoją ciekawość na temat tego wspaniałego urządzenia. Jeśli jesteś bardziej dociekliwa/wy zajrzyj tutaj: Oczyszczacz Pure A9.

Mam dla Was również rabat!

Śpieszcie się, kod to:

BUUBA300

do wykorzystania na stronie www.electrolux.pl tylko do 30 kwietnia 2021!

 

Widzicie zwierzaki na zdjęciu? Mamy kota (sam do nas przybył) i stareńką Daisy, przy zwierzakach i dzieciach trzeba być szczególnie wyczulonym na czyste powietrze w domu. Teraz jestem spokojniejsza i już z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że niczego więcej w domu nie potrzebuje :)

Powyższe zdjęcia zostały wykonane na parterze, a tu w moim nowym gabinecie na piętrze, zobaczcie jak Oczyszczacz Pure A9 pasuje idealnie do każdego wnętrza :)

 

Close