Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Jak schudnąć jedząc wszystko? Jak odnaleźć w życiu Balans? Pobierz ebook

Jak schudnąć jedząc wszystko? Jak odnaleźć w życiu Balans? Pobierz ebook

Od premiery ebooka już minął jakiś czas. Pomysł na powstanie zapadł przed całą kwarantanną. Pod koniec 2019 roku. Wówczas trenowałyśmy razem z moją przyjaciółką Kornelią na siłowni, i do naszych kont w social media wpadała masa wiadomości: jak zrobić by schudnąć? Jak wyglądać szczuplej? Jak ćwiczyć? Co jeść by wyglądać tak jak my?

Bardzo nam to pochlebiało :) i wpadłyśmy na pomysł, że podzielimy się z Wami naszą wiedzą, którą mamy od wielu lat – jest sprawdzona, wiemy co jeść, a czego unikać. Jak wyliczać zapotrzebowanie kaloryczne. Kiedy wprowadzić ujemny bilans kaloryczny, w jaki sposób i ile razy w tygodniu ćwiczyć.

Wiele przeszkód napotkałyśmy pisząc naszą publikację, jedną z nich zapewne była pandemia i ta cała izolacja. Nie mogłyśmy się spotykać i wspólnie gotować, byłyśmy zrezygnowane. Jednakże po jakimś czasie wpadłyśmy na pomysł by gotować oddzielnie. Podzieliłyśmy się przepisami, oraz online ustaliłyśmy spis treści, według którego podzieliłyśmy się również tekstami, które napisałyśmy – też oddzielnie.

Cała praca online stoi właśnie przed Tobą w postaci ebooka. Zaczekałyśmy do możliwości wspólnego spotkania się i zrobiłyśmy zdjęcia na okładkę, oraz jeszcze kilka wspólnych ujęć.

Co znajdziesz w środku?

Po przeczytaniu spisu treści nie muszę chyba nic więcej pisać :) To jest nasz tryb życia, który prowadzimy od lat i czujemy się ze sobą mega dobrze i lekko.

Ebook znajdziesz TUTAJ(klik), a na hasło wprowadzone podczas procesu zamówienia:

BLOG

kupisz go taniej! Teraz czekam na Twoje efekty, bo osoby które go kupiły są mega zachwycone! :)

Dodatkowo chcę jeszcze na koniec wrzucić Wam kilka wiadomości od czytelniczek, które kupiły ebook, to tylko kilkanaście wiadomości, a mamy ich znacznie więcej!

Close