Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Mali, a jak starzy! :) Jaki garnitur wybrać dla dziecka na komunię, wesela, spotkania rodzinne?

Mali, a jak starzy! :) Jaki garnitur wybrać dla dziecka na komunię, wesela, spotkania rodzinne?

Zdaje sobie sprawę, że przez epidemię nie wstrzeliłam się totalnie z tematem. Gdyż wszystkie imprezy odwłane, komunie święte przełożone… Ale tak mi się podobają te małe garniturki, że nie sposób ich nie pokazać! Chłopcy w nich wglądają jak mali starzy, jeśli oczywiście mogę użyć tego określenia. Gdy tylko nałożyłam im garnitury do sesji, w moich oczach w sekundę stali się bardziej dojrzali. Normalnie się wzruszyłam!

Niestety na zdjęciach nie mieli jakichś super wesołych min, raczej jak znudzony Wiesio weselem, na którym teraz jest, który wyszedł na papieroska przed salę. Wybaczcie ten suchy żarcik, ale właśnie tak o nich pomyślałam, patrząc na te miny! Chłopaki po prostu przysnęli nam w samochodzie, i gdy ich wypuściliśmy by robić zdjęcia, byli mega zaspani. Rozweselili się po powrocie do domu, ale objęcia Morfeusza wzywały ich nadal. Więc na razie wrzucam takie zdjęcia, a sesje powtórzymy na pewno przed sezonem komunijnym – żeby Was znów zainspirować . Komunie przełożone na wrzesień, prawda?

Klikając tutaj: STANDAR (klik) – przeniesie Was do strony z garnituami. Firma głównie szyje teraz maseczki by się ratować w tak trudnym czasie.

Close