Close
Close

Brak produktów w koszyku.

My na wolnym – o tym jak powstał pomysł z urodzinami piesków

My na wolnym – o tym jak powstał pomysł z urodzinami piesków

Izolacja nie zawsze sprzyja dobremu nastrojowi, ale gdy są dzieci, pozytywny nastrój tworzy się sam. Moje dzieci to walka kreatywności. Zadają pytania nie wiadomo skąd wzięte. I tak było tym razem:

Mamooo kiedy są urodziny piesków?

10 marca się rodziły.

O mamo, to już! Musimy zrobić imprezkę

I jak chłopcy powiedzieli tak się stało :D Najpierw się opierałam, zajęło mi to dwa dni, aż w końcu zrozumiałam, że się nie wywinę. Wyciągnęłam wszystkie akcesoria imprezowe jakie tylko mieliśmy w domu i zaczęliśmy przygotowania tortu. Wszystkie przekąski piesków, łącznie z karmą poszły w ruch. Chlebek tostowy robił za biszkopt, mokra karma za krem, a za posypkę robiła karma sucha. Dwie świeczki to przekąska piesków na zdrowe zęby i tak oto powstał tort.

Chłopcy również na tablicy napisali imiona piesków i ich wiek. Wiekowy Sharki lat 12, który jest ze mną od moich studenckich czasów, nie przejął się zbytnio imprezką i całym zaangażowaniem. Chapnął kawałek tortu i zwiał w ustronne miejsce, cieszyć się tym smakiem. Za to Daisy, pokorny dobry piesek, najpierw pięknie zapozowała do całej sesji zdjęciowej, a następnie zaczekała na pozwolenie.

Cała imprezka trwała może pięć minut, wszystko relacjonowaliśmy na naszym instagramie, śmiechu było co nie miara, a pieski obchodziły po raz pierwszy swoje urodziny. Śmieliśmy się, że gdyby nie kwarantanna, to zaproszenie dostałyby psiaki z okolicy, oraz psiaki znanych blogerów :D Bożenka od flowmummy.pl, czy Negreska z Superstyler.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Że świat zwariował – to już wiemy – ale tego jeszcze nie grali 🤣🤣🤣 nasze pieski obchodzą swoje urodzinki. Któregoś dnia Kubi mnie pyta – mamo a pieski kiedy mają urodzinki? A ja mówię, kurde przecież teraz! Sharki urodził się 10 marca a Daisy tez jakoś w tych okolicach. No i ….. w tym samym momencie wydałam na siebie wyrok 🤣 nie było dnia do dziś, kiedy nie zapytali kiedy upieczemy tort pieskom 🤣 poddałam się 😀 Upiekliśmy tort z chleba tostowego i rożnego rodzaju karm. Cała imprezka trwała piec minut. Daisy kulturalna czekała aż będzie mogła skosztować swojego tortu. Sharki chwycił pierwszy lepszy kawałek i tyle go widzieli 🤣 ______ Chłopaki również chcieli zaprosić gości 😀 myśleliśmy żeby zaprosić Pusie sąsiadów, oraz Negreske @superstylerblog , czy kotki @tamaragonzalezperea . @tudorotasokolowska o Twoich kotkach tez pomyśleliśmy. @flowmum i Twoją Bożenę!!! Niestety od razu z góry założyliśmy, że podczas kwarantanny niestety nie możemy zaprosić tych gości, wiec wysyłamy wirtualne całuski 😀 _________ Sharki i Daisy byli świadkami narodzin chłopaków, przeżyli z nami aż tyle lat! Maja 11 i 12 lat oraz siwe bródki. Są sprytne, cwane, i mimo że od lat tak samo szczekają – za każdym razem wydaje się to być coraz głośniejsze 🤣 chłopcy kochają psiaki, a daisy od samego początku im matkuje i bywa nawet czasem zazdrosna! Maja ze swojego małżeństwa jedną córkę Gucie – @zudit_blog – która tez by się znalazła na liście gdyby nie kwarantanna 😀 __________ Także kwarantanna dzień 3 – co będzie dalej? 😀 jak widzicie humory nas nie opuszcza🤣 Czego zyczycie naszym psiakom? Macie swoje pupile w domu? Jeśli tak to jakie? Wyprawiacie im urodzinki? 🤣 My życzymy Wam miłej niedzieli! I…. #zostańwdomu ❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Dzieniszewska (@buuba_pl)

To by było tyle z naszej imprezki i jednocześnie super zabawy, widzimy się w kolejnym wpisie!

Close