Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Restaurant week – szanuj jedzenie!

Restaurant week – szanuj jedzenie!

Restaurant week – to nic innego jak festiwal restauracji. W największych miastach w całej Polsce dwa razy do roku w starannie wyselekcjonowanych restauracjach, możemy skosztować niebywale przepysznych rzeczy! Za całe 49zł mamy trzy posiłki z drinkiem. Przystawkę, danie główne i deser. A do tego wyśmienity drink martini!

Dlaczego o tym piszę? A dlatego, że sama skorzystałam, byłam już w kilku miejscach, posmakowałam. Najadłam się po pachi i mówię Wam, że to coś wyjątkowego! To są dania specjalne przygotowane przez szefów kuchni na festiwal. Znam Was – moich odbiorców doskonale, i wiem, że codzienność z dziećmi trochę przytłacza. Dres na pupie każdego dnia, ‘dojadanie’ po dziecku, czy zimna kawa. To nasza codzienność. Niech festiwal będzie Waszym pretekstem do wyjścia.

Niech to będzie pretekst, do znalezienia niani na wieczór, do nasycenia się spokojem. Niech do będzie pretekst do wypoczynku, oraz zjedzenia czegoś naprawdę wykwintnego, ciepłego w samotności, bądź w towarzystwie ukochanego partnera, lub przyjaciółki.

Doskonale również wiem, że matki robią mało dla siebie. Skupiają się głownie na dzieciach. Niech ten festiwal będzie czymś tylko i wyłącznie dla Ciebie. Mam nadzieję, że długo nie będę Cię namawiać, bo samo zdanie: 49zł za trzydaniowy posiłek z drinkiem mówi samo za siebie!

Aby dokonać rezerwacji wejdź na stronę www.restaurantweek.pl i wybierz swoje miasto! Następnie według menu wybierzesz restaurację. Jest mnóstwo wariantów, mięsne, bezmięsne, różne rodzaje kuchni, te mniej wymyśle i te bardziej. Jest w czym wybierać!

 

Bardzo mi się podoba, że każdy festiwal ma swój motyw przewodni, tym razem padło na “szanuj jedzenie”. Doceniam!

Spiesz się z rezerwacją! Festiwal trwa od 3 do 17 kwietnia! Później już nie będzie można skorzystać z uroków festiwalu!

Pamiętaj również by rezerwację wykonać odpowiednio wcześnie! Cóż mogę powiedzieć.. SMACZNEGO! :D

Close