Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Wypoczynek z dziećmi (?!)

Wypoczynek z dziećmi (?!)

Ten wpis ma taki tytuł, a nie inny, gdyż naszym żarcikiem (naszym – matek polek) jest właśnie to. WYPOCZYNEK Z DZIECKIEM, wypoczynek z dziećmi. Na te sformułowanie kładziemy się na ziemię i zwijamy ze śmiechu. Coś takiego nie istnieje. Coś takiego nie ma racji bytu. Po ‘wypoczynku z dzieckiem’ to się dodatkowo odpoczywa. O tak. Po wypoczynku z dzieckiem się robi stos prania, stos suszenia i stos pracowania. I po tym kolejnym wypoczynku, znów trzeba odpoczywać. Wniosek jest taki, że my – matki cały czas wypoczywamy, na tym swoim urlopie macierzyńskim. Tylko dlaczego ciągle jesteśmy takie wymęczone i niewyspane? ;)

Powiem Wam szczerze, że ja i tak nazbyt mam wyluzowane podejście do tego tematu. Pranie nie ucieknie, to nie zając. Na dziecko nie trzeba przecież przez 100% czasu patrzeć, biegać za nim bo gdzieś wlezie. Wiem, że takie bieganie za nim sprawi, że dziecko samo nie pozna co to ból gdy się przewróci, nie nauczy się samodzielności nie pozna tego co dobre, a co złe. Dlatego nie biegam za swoimi maluchami. Wiem, że to rozległy temat na oddzielny post, bo każde dziecko jest inne, ale wiem, że podejście matki do wychowania to 90% sukcesu w samodzielności dziecka w późniejszym życiu.

Do czego zmierzam?

Do tego, że po raz pierwszy w życiu na wyjeździe z dziećmi udało mi się wypocząć i wyluzować. Moimi dziećmi zajmowały się animatorki, chłopacy mogli pobawić się z nimi w sali zabaw, na podwórku, mogli ze mną skorzystać z basenu, czy nawet SPA! Zaraz Wam to wszystko opiszę, szykujcie się na niesamowitą podróż ze mną, po wspaniałym miejscu w Polsce – przygotowanym dla najmłodszych! Podczas pobytu nagrywałam nieustannie instastory, na naszym Instagramie(klik), byłyście zachwycone! Dostałam masę pytań o miejsce, również po powrocie od bliskich znajomych. Dlaczego? Dlatego, że takich miejsc ze świecą szukać! Przez te trzy dni tak się przyzwyczaiłam do luksusów dziecięcego świata tak mocno, że postój na każdej stacji benzynowej, która nie była przystosowana pod dzieci, sprawiał że we mnie się gotowało. Przecież matki są wszędzie, dzieci są wszędzie, my byliśmy też kiedyś dziećmi, a tak naprawdę miejsc przystosowanych dla dzieci ze świecą szukać, restauracji, stacji, hoteli, tego jest bardzo mało!

Także zaczynamy!

NASZ PRZYJAZD

 

Miejsce zachwyciło nas wizualnie, szczególnie wygląd budynku, a za nim słodkie domki, oraz basen pod chmurką. Wszystko wyglądało przecudnie.

RECEPCJA

 

I tu zaczyna się coś niesamowitego, o naszych dzieciach pomyślano w 100%. Gdy czekaliśmy na dole na zameldowanie się mogliśmy skorzystać z poczekalni pełnej atrakcji (gra w kółko krzyżyk, szachy, warcaby, ścianka do zdjęć), bądź mogliśmy pójść na górę do sali zabaw z animatorami, sali lego, dla rodziców i starszych dzieci jest również billard i ping pong. Rewelacja!

Coś co mnie zaskoczyło, to były oddzielne schodki przy recepcji dla maluszków. Mogli się poczuć jak prawdziwi dorośli. Dodatkowo każdy z maluchów dostał paszport, mógł sobie wybrać swoje zdjęcie w formie naklejki. A w tym paszporcie były miejsca na specjalne pieczątki, każda za coś innego. Za super zabawę, super zjedzone śniadanie/obiad i tak dalej. Mega forma motywacji!

 

DOMKI

Wybraliśmy domek do zakwaterowania się, super odskocznia i fajny pomysł na coś innego zastępujący hotelowy pokój. Domki o podwyższonym standardzie, przestronne w środku, z pięknym wyposażeniem, a na dzieci czekał oczywiście super upominek!

 

SPA

Skorzystałam z oferty Spa, polecono mi zabieg terapii sianem. W mojej głowie snuły się wyobrażenia tego zabiegu, myślałam że będę miziana pęczkiem siana, a tu wyszło co innego. Okazał się to być regenurąjący, bardzo przyjemny masaż całego ciała, na bazie olejków z ziół. Oczywiście to wszystko w towarzystwie snopu siana.

Chłopaki też mieli swoje SPA day, wyczułam lekki stresik przed, ale gdy im wytłumaczyłam o co chodzi, położyli się bez namysłu. Mieli swój pierwszy masaż w życiu! Masaż gorącą czekoladą! Bardzo im się podobało, nie mogli wyjść z zachwytu! Było fajnieee mamooo! :D

 

INNE ATRAKCJE, BASEN, SZKLARNIA, OWCZARNIA

Można wymieniać w nieskończoność, Bacówka Radawa ma wiele fajnych rozwiązań. Będąc z dziećmi absolutnie możesz wypocząć! Możesz oddać malucha pod opiekę doświadczonych animatorek i sama udać się do spa, czy poczytać książkę za ścianą. Możesz zrelaksować się w basenie, a do wyboru masz aż dwa! Możesz udać się na spacer.

Na pewno będę tęsknić do tego miejsca! Na pewno się tam jeszcze wybierzemy, chociaż… chłopaki nie chcieli wracać do domu! I ciągle mnie pytają kiedy tam znów się wybierzemy…. :D

A teraz zapraszam Was na przeżycie tej przygody razem z nami powtórnie, zdjęcia poniżej!

 

 

Close