Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Ambasador Festiwalu Restaurant Week

Ambasador Festiwalu Restaurant Week

Pod koniec czerwca tego roku minie równo pięć lat jak bloguje. Robiłam to najpierw w zaciszu małego mieszkanka, jedną ręką pisząc ten blog, drugą trzymając malutkiego Bubka. Następnie blogowałam szukając wolnych chwil pomiędzy wychowywaniem jednego synka, rodzeniem drugiego i wykańczaniem nowego domu. Byłyście ze mną zawsze, oraz wytrzymywałyście najdłuższe chwile i przerwy w blogowaniu. Pytałyście co u mnie, ale nie wszyscy wiedzieli skąd jestem. Dowodem tego były nawet publikacje na białostockich portalach, w których zawsze mnie brakowało – nikt, ale to nikt, nie wiedział skąd jestem. 

Pewnego razu postanowiłam wyjść z ukrycia i ogłosić to wszem i wobec, zaczęłam od Instagrama. Możesz zobaczyć go TUTAJ. W samym BIO, wytłuszczonymi literami, oznajmiłam, że moje miasto to Białystok.

I zaczęło się… Fala pozytywnego odzewu, jestem zapraszana na pokazy, różne wydarzenia w moim mieście, poniekąd wyszłam z ukrycia, oraz jestem odbierana jako silne medium rozprzestrzeniającym informacje w moim mieście ;)

Wyszło mi to na dobre, a co! Szczególnie, że uwielbiam bywać. Nie przepadam za siedzeniem w domu, a wszystkie kulturalne wydarzenia przyciągają mnie do siebie. Oprócz tego uwielbiam jeść, i nawet nie wiesz jak się poczułam, gdy po raz drugi mogłam zostać Ambasadorem Restaurant Week!

 

 

Restaurant Week to Festwial restauracji. Kilkanaście najlepszych restauracji z każdego miasta, ma możliwość popisania się przed swoimi klientami. Restauracje są starannie wyselekcjonowane. A my jako klienci, mamy możliwość wykupienia trzydaniowej uczty z drinkiem Martini w cenie 49zł. Optymalnie, prawda? 

Jak na tak wykwintne dania i smaki, rewelacja!

Dzięki Festiwalowi, oraz mojemu ambasadorstwu, odwiedziłam kilka restauracji, poznałam mnóstwo przesympatycznych osób, zawarłam kilka przyjaźni, oraz miałam przyjemność poznania wspaniałych szefów kuchni i właścicieli wszystkich restauracji! Coś niesamowitego! Dowiedziałam się jak poznają te smaki ‘od kuchni’, co zainspirowało kucharzy, jak przeżywają ten festiwal/stresują się nim.

Powiem Wam również, że jestem ambasadorką już po raz drugi, jeśli śledzisz mój instagram, to wiesz, że poprzednia edycja też mi bardzo smakowała. Jednak teraz… Poprzeczka jest jeszcze wyżej! Słuchy donoszą, że obecny festiwal cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem, a bilety znikają jak świeże bułeczki!
Dlatego już teraz wejdź na stronę www.restaurantweek.pl i zrób rezerwację :D

 

 

Zdjęcie powyżej przedstawia kadr z uroczystej kolacji ambasadorów w Restauracji Cristal w Białymstoku. Jedzenie i atmosfera były niesamowite! Daniem głównym była pierś z gęsi, delikatna i krucha, nigdy nie jadłam lepszej!

Odwiedziłam również jako Ambasador Restaurację Lipowa 12, Wielki Gatsby, Mandarino, Kawelin, Tanoshii – wszystkie relacje możecie zobaczyć na moim Instagramie – co na pewno ułatwi Wam wybór. Szczegółowe menu znajdują się na stronie RW(kilk). To już ostatnie chwile na rezerwację. Ostatni dzień festiwalu wypada 30 kwietnia!

Pospiesz się!

I zabierz ze sobą przyjaciół! 

 

 

Close