Close
Close

Brak produktów w koszyku.

A Ty jakie masz pamiątki z ciąży? MEEEGAKONKURS!!!!

A Ty jakie masz pamiątki z ciąży? MEEEGAKONKURS!!!!

 

Za ciążą, byciem w ciąży, w tym błogostanie się tęskni. Nie zaprzeczaj! Specjalne traktowanie, dzidziuś jeszcze w środku, legalnie możesz wcinać pizzę na obiad i kolację. Ciąża to taki stan uprzywilejowania, wolno Ci naprawdę wszystko na co tylko masz ochotę! Ogórki i lody o północy, no problem!

Zaczynasz tęsknić po porodzie, uwaga całej rodziny skupiona na Tobie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przechodzi na małe zawiniątko w łóżeczku. Widząc Cię nie rozmawiają z Tobą, tylko z małym noworodkiem ‘aaa guuu’, nie oszukujmy się, delikatnie poszłaś w odstawkę.


Ciąża to naprawdę niezwykły stan, wiesz ja za czym tęsknie najbardziej? Za uczuciem, gdy mały człowiek porusza się w Tobie, to jest naprawdę magiczne i tego nie da się odtworzyć. To jest jedyna rzecz, która sprawia, że czujesz się spełniona. Dodatkowo jeśli sądzisz, że w tym stanie jesteś gruba, to nalezy Ci się mały ochrzan! Wyglądasz przeuroczo i naprawdę, jeśli tego nie zachowasz, zapomnisz prędko o tym, gdy dziecko wraz z mlekiem, wyciągnie z Ciebie nadprogramowe kilogramy. Nie ważne jak się czujesz w swoim ciele, pomyśl sobie tylko, że to niecałe 9 miesięcy! Że to się prędko nie powtórzy! Z rozrzewnieniem będziesz spoglądać na pamiątki, oraz będziesz mogła pokazać dziecku jak rosło w Twoim brzuszku. Mój trzylatek jak się o tym dowiedział, to chciał się z powrotem schować do mojego brzucha, mówił również, że chyba jest za duzi, by tam się zmieścić. Urocze, prawda?

Ale przejdźmy do rzeczy, pamiątki, jakie pamiątki?

Gipsowy odlew brzucha – uwielbiam, widziałam w amerykańskich programach, a wiesz, że teraz jest dostępny w PL?

I jedno z rzeczy które pozostaje na zawsze – sesja zdjęciowa. W pierwszej ciąży robiliśmy sobie z poślubionym pamiątkowe zdjęcia. Nic profesjonalnego. Jednakże w drugiej ciąży mieliśmy okazję uczestniczyć w aranżowanej sesji, coś niesamowitego! Jak patrzę na ten brzuch, to nawet nie mam pojęcia, że skóra na nim mogła się rozciągnąć do tak olbrzymich rozmiarów!

I ja naprawdę tęsknię za tym stanem, bo przecież kolejną ‘pamiątką’ po ciąży, jest właśnie taki obrazek:

fg6a0289

 

To właśnie dzieci – najsłodsze, ale wymagające, i już nikomu nie będziesz mogła się pożalić na ból pleców, także korzystaj z uroków ciąży, jak to tylko możliwe!

Jedną z moich propozycji na wykorzystanie wszystkich uroków ciąży jest sesja zdjęciowa, zdaję sobie sprawę z tego, że to może być kosztowne, dlatego już teraz weź udział w konkursie!

Zarejestruj się TUTAJ/klik (chyba, że już jesteś w Klubie ENFAMAMA, w którym to bagatela jest już zapisanych 25tysięcy rodzicielek!), i weź udział w konkursie! Link konkursowy TUTAJ<klik>. Wystarczy odpowiedź na pytanie:

Jak dbasz o siebie i maluszka w okresie ciąży?

 

No wiesz, czy wykorzystujesz męża i rodzinę do masażów? ;) Czy często chodzisz do ginekologa? A może łykasz odpowiednie suplementy? A może byczysz się w łóżku całymi dniami, bądź chodzisz na długie spacery?

Kreatywność górą, bo nagroda jest zaskakująca. Nie dość, że zrobią Ci profesjonalną sesję brzuszkową, która będzie na całe życie, to jeszcze wystąpisz na okładce magazynu M jak MAMA! To jest nagroda główna, kolejnymi są dwie sesje zdjęciowe na łamach magazynu, ale już w środku, a kolejnymi nagrodami (aż 20 sztuk!) są upominki rzeczowe. To jak? Do dzieła Brzuchatki!

 

 

casting_6-1

 

Zerknij poniżej, moja pamiątka z mojej drugiej ciąży z Olim:

011 015 125-horz

 

Moja pamiątka z mojej pierwszej ciąży z Bubim, za czasów kiedy nawet przez myśl mi nie przeszło, że będę blogującą mamą, jest taka nasza i taka intymna trochę. Zdjęcia robione różnie, miało być co tydzień, a wyszło jak w życiu ;)

 

anigifciaza

 

I moje pociążowe pamiątki teraz, czyż to nie urocze?

fg6a0251 fg6a0266 fg6a0287 fg6a0289 fg6a0299

Na zdjęciach gościnnie ze swoją ‘pociążową pamiatką’ Judyta z żudit.pl

Close