Close
Close

Brak produktów w koszyku.

#Dziendzieckazmamissima – inspiracje prezentowe

#Dziendzieckazmamissima – inspiracje prezentowe

[fb_button]

 

Zbliżający się dzień dziecka to szczególny czas, kiedy możemy przyjrzeć się dokładniej naszym dzieciom. Każda mama na kilka dni przed zastanawia się co by ucieszyło jej pociechę. Bacznie się przygląda, w przypadku tak małych dzieci jak moje szuka rozwijających się w zalążku nowych pasji.

Mimo, że mam dwóch synów, to wiem, że każdy jest inny, każdy ma inny charakter. Starszy ma 3 latka, młodszy niespełna 2 a ich zmysł wkurzania rodziców jest inny. Ich ulubione zabawki są inne (choć ostatnio mają taką jedną wspólną, co zęby przez nią leciały). Starszy będzie oazą i ostoją spokoju, uwielbia godzinami układać puzzle,ułoży każde nawet te przeznaczone dla dzieci starszych wiekowo. Uwielbia rysować, oglądać książeczki, robić wszystko co go wycisza. Za to młodszy przejechałby cały świat plastikowym autkiem tak, że z trudem można go dogonić.

Zerknijcie co wybrałam dla chłopaków (i nie tylko!)

 

1.Stragan z akcesoriami Vilac

1FG6A4341

 

Stragan to zabawka, która wciąga chłopaków na długi czas. Sklep, kasa fiskalna, lodówka do lodów, papierowe torby na zakupy, masa produktów do kupienia. Oczywiście na początku była draka, który z nich ma się nim bawić, ale kilka chwil wystarczyło by pokazać im, że to zabawka dla więcej niż jednej osoby. Jest kupujący, jest i sprzedawca. Masa zabawy i radości.

2FG6A4398 3aFG6A4665 3FG6A4345 4FG6A4381

 

2.Mikrofalówka Janod

6FG6A4357

 

Moje dzieci kochają wszystko co związane z gotowaniem, bacznie mi się przyglądają gdy robię to w realnym życiu. Starszy szczególnie chce pomagać, jednak nie zawsze można, bo coś jest gorące, albo najzwyczajniej w świecie niebezpieczne. Stawiam wówczas obok kuchnię, którą ma, lub mikrofalówkę. Ja mam zajęcie (zrobienie obiadu) i on również. Mikrofalówkę z akcesoriami znajdziecie TU.

 

5FG6A4353 7FG6A4354

 

3.Lalka Rubens Bar

FG6A4443

 

Nie jestem zwolenniczką gender, jakoś ten klimat omijam szerokim łukiem. Pomyślałam, że mogłabym ją pokazać wśród tych wszystkich prezentów, jako inspiracja na coś pod dzień dziecka dla dziewczynki. Chłopaki mają akurat dużo sióstr, więc albo będzie prezentem dla którejś z nich, albo mama się nią po prostu będzie cieszyć :)

 

FG6A4456

 

4.Puzzle Mudpuppy

FG6A4703

 

Jak już wcześniej wspomniałam Buba uwielbia puzzle, więc nie mogło tego zabraknąć, wybrałam takie, którymi niebawem zainteresuje się też młodszy. Duże kolorowe elementy, masa zwierzaków do nazywania i odkrywania, 25 elementów, i może dziwnie to zabrzmi, ale grubych i stabilnych. Jeśli chodzi o puzzle dla najmłodszych dzieci, ważne jest to, by były nie do zniszczenia. Te puzzle właśnie takie są.

 

FG6A4657 FG6A4702

 

5.First Colouring Book Zoo

FG6A4710

 

Jedna z piękniejszych kolorowanek jaką widziałam, pełna zwierząt do kolorowania oraz masa naklejek. Wraz z rodzicem u boku rozpoczyna przygodę po zoo pełnym zwierząt.

 

FG6A4744

 

6.First Colouring Book 123

FG6A4711

 

Kolorowanka, która ułatwia rozpoczęcie przygody z liczeniem. Ma w sobie naklejki, pomaga w nauce liczenia w kreatywny sposób.

 

FG6A4712

 

7.Klocki Kreatywne Mon Petit

tFG6A4690

 

Jak dla mnie są absolutnym hitem, pobudzają wyobraźnię, uczą kształtów i kolorów, można budować przeróżne bryły, wszystko zależy od własnej kreatywności. Buba był zachwycony!!!

Zestaw zawiera 30 trójkątów, z których wykonamy rzeźby 3D.

 

tFG6A4639 tFG6A4652 tFG6A4689t

 

8.Klocki Plus Plus

pFG6A4640

 

Klocki Plus Plus już wcześniej wpadły mi w oko u naszych znajomych. Moim zdaniem są hitem. Jednocześnie proste, bo konstrukcja każdego klocka to dwa połączone ze sobą plusy, a z drugiej strony otwierają wiele możliwości. Powiem, że i dla maluszka jak i dla rodzica. Maluszek raczej będzie tworzył swoje konstrukcje 3D, a starsze dziecko lub rodzic, może spróbować zbudować coś extra. Możliwości są nieograniczone.

 

pFG6A4643

 

9.Les Deglingos – Plecak

zFG6A4731

 

Plecak jest nieodłącznym elementem każdego przedszkolaka. Przecież trzeba zabrać każdego dnia ze sobą tyle rzeczy (w naszym przypadku samochodów).  Wybraliśmy właśnie taki, mocno dziecięcy, przypominający trochę mi moje dzieciństwo.

 

10.Pchacz Skip Hop

FG6A4858-horz

 

Wybrałam ten pchacz, gdyż Oli szaleje na ich punkcie. Miał już swoje kaczki, co widzieliście w poprzednich wpisach, teraz przyszła pora na sowę. Podczas pchania jej elementy w środku szaleją, a jej skrzydła podnoszą się do lotu. Młodsze dzieci na pewno zachęci do nauki chodzenia, Olisia pchacz zachęcił do nauki… biegania z prędkością światła ;)

 

FG6A4863

 

A teraz uwaga! Jeśli wpadło coś Ci w oko z wybranych przez nas produktów, toooo sklep Mamissima wrzuca dla Was zniżkę na Moulin Roty, na hasło BUUBA jest przez dwa dni darmowa dostawa, a dodatkowo do każdego zamówienia dodawana jest torba Mamissima!!!!

 

Close