Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Trzy lata!

Trzy lata!

[fb_button]

Jakub. Od chwil lat trzy.

Dialogi z życia wzięte:

 

-Bubciu jedziemy do przedszkola, nakładaj buciki

-Nieeee mamo, do galeliiii!!!!!


-Kubuś idziemy na spacerek, ubieraj się!

-Nie! Do galelii!!!


-Kubi jedziemy do babci, chodź!

-Do galelii?!?

 

 

Ma trzy latka, a już nie chce szarej marynarki tylko czarną (moja babcia mówiła, żebym tego nie pisała w tych internetach i komputerach, bo to wstyd, że dziecko już wie jakie są trendy). Ma trzy latka, a krzyczy, że to Tato powinien kierować brum brum. Ma trzy latka i krzyczy, że chce jechać na ten parking na dół, a nie na gólę. Ma trzy latka i wie, które zabawki są jego. Co rusz słyszymy: nie Oli! to moje! to Buby!!! Ma trzy latka i kocha nad życie rodziców i serio braciszka też. Pozwolił mu zdmuchnąć świeczki i zajadać się torcikiem.

Naprawdę kocham go nad życie, wskoczę w każdy ogień, obronię przed każdym złem i rozpieszczam. Znasz to słowo? Oooo tak, czasem odbija mi się to w kościach, ale jakoś tak nie potrafię inaczej… Serce nie wybiera. Miłość nie wybiera.

 

FG6A2221-horz

 

Główna impreza planowana jest tydzień później, ale już wiem, że organizacyjnie się nie wyrobię, jeśli nie wybierzemy innego terminu to będzie klops. Dlatego na wszelki wypadek z Tatkiem zrobiliśmy mu małe rodzinne urodzinki w jego dniu. Wiedział, że to wyjątkowy czas, opowiadał jak mu dzieci w przedszkolu śpiewały nech ziyje ziyje nam, pokazywał na paluszkach ile lat kończy i nawet pan kasjer w biedronce życzył mu wszystkiego naj, kiedy kupowaliśmy cukierki przed pójściem do przedszkola. Dzień urodzin to coś magicznego. Sama uwielbiam je celebrować, więc mam nadzieję że i tym zarażę moich chłopaków. A torcik z galelii. Śmietanowy, mega niezdrowy i przepyszny!!!

 

FG6A2223 FG6A2224 FG6A2226 FG6A2232 FG6A2233 FG6A2241 FG6A2246 FG6A2249-horz FG6A2259 FG6A2268

 

Close