Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Lepienie w podwójnym tego słowa znaczeniu (wyniki ciastolinowego konkursu+film!)

Lepienie w podwójnym tego słowa znaczeniu (wyniki ciastolinowego konkursu+film!)

[fb_button]

Pisząc ten blog milion razy ukazuję Wam jak ważny jest wspólnie spędzany czas. Kocham mocno moich dwóch małych chłopców, tak jak Ty kochasz swoje dzieci. Czy wyobrażasz sobie teraz życie bez nich? Bo ja nie. To jest miłość na śmierć i życie.

Idealnie by było byś umiejętnie darzyła swoich chłopców miłością, bo tylko samo ‘kochać’ nie wystarczy. Już tłumaczę o co chodzi.

Zobacz jak wspólnie spędzony czas działa na dzieci. Dzieci są jak plastelina (pisałam o tym trochę TU) możesz ulepić osobę, która w ogóle nie będzie miała wiary w siebie, a agresywnym zachowaniem w przyszłości będzie chciała zwrócić na siebie Twoją uwagę. Możesz również wychować sobie pewnego siebie nastolatka. Wystarczy Twoja miłość, Twoje dobre słowa, jasno postanowione granice i Twój CZAS.

Czy wiesz, że gdy Twoje dziecko jest szczęśliwe to rozwija się o niebo lepiej, niż dziecko, które jest przygnębione/wkurzone/nieszczęśliwe/płaczliwe? Podczas złych emocji w organizmie małego człowieka rozchodzi się kortyzol – ten hormon spowalnia wzrost i rozwój mózgu oraz jest przyczyną wielu chorób. Gdy Twój maluszek będzie płakał, przytul go, poświęć mu czas, oraz zapewnij bezpieczeństwo.

Poświęcanie czasu to również instynktowna umiejętność. Bubę mocno kręcą zabawy manualne razem z rodzicami, często łapie mnie za rękę i mówi mama oć układać, nie dam rady odmówić takiemu berbeciowi, nawet jeśli kotlety miałyby mi się spalić. Pudełek puzzli już nie zliczę, dlatego zobacz na filmie co nas ostatnio kręci.

Szczególnie zwróć uwagę na spostrzegawczość małego chłopczyka, jak pokazuje, że tata ma brodę i ludzik ma brodę. Dla takiego maluszka cały światem są obydwoje rodzice. Dlatego i my mu pokażmy, że i on jest dla nas całym światem.

 

 

Mam jeszcze dla Ciebie obecane wyniki konkursu z TEGO wpisu. Zobacz czy to właśnie Ty będziesz się cieszył/ła razem z dziećmi z nowego zestawu ciastoliny Play-doh!

 

  1. PLD Town Remiza strażacka – Ilona Lober (Walczymy o zestaw z remiza strazacka dla 3,5 letniej Alicji i rocznego brata Igorka….)
  2. PLD Town Sklepik ze zwierzakami – MarzenkałukaszJulciaOliwierMaksiu (Ja trochę pilnuję swoich kuzynów, kiedy do mnie przychodzą proszą….)
  3. PLD Town Samochód z lodami – Stanisław Marek (Gdyby wygrać by się udało
    Serduszko mych córek PLD Town Samochód z lodami BY WYBRAŁO…)

 

Gratuluję wygranym! Zwycięzców proszę o adres wraz z numerem telefonu do kuriera, z treścią swojego komentarza i wygraną na adres kontakt@buuba.pl

temat maila: WYGRANA PLAY DOH Z BUUBA

FG6A0741 FG6A0746 FG6A0768 FG6A0769

 

Close