Close
Close

Brak produktów w koszyku.

3 najlepsze zielone przepisy na tej planecie!

3 najlepsze zielone przepisy na tej planecie!

[fb_button]

Wiesz jak to jest kiedy cierpliwość się kończy. Już dziś stąpałam po cienkiej granicy. Wszystkich, dosłownie wszystkich dopadła choroba. Dzieci przeżyją, Ty przeżyjesz, mąż nie przeżyje. Ty przeżywasz i masz wszystko na głowie, albo na rękach. Masz jedna parę rąk, dwójkę dzieci, dwa psy i dom na głowie. Dzwonią telefony i jest Ci niezmiernie głupio, gdy osoba słyszy po drugiej stronie, że dziecko marudzi jak sto pięćdziesiąt, Ty ledwo rozmawiasz i masz fluki w nosie, ale rozmawiasz dalej. Nie jest mi głupio, bo moje dziecko jęczy. Jest mi najzwyczajniej w świecie głupio, przed samym losem, że mam tyle na głowie, i zamiast być superhero swojego życia, to bęc! Dopada mnie choroba.

I kiedy jeden dzień spływa za drugim, jak takie gdy nie wyrabiasz, dowiadujesz się, że możesz wybyć na dobre jedzenie do stolicy. Odzyskujesz zdrowie i siły witalne w pięć minut. Dzwonisz do najlepszej przyjaciółki, że zabalujesz na noc, i na pewno odwiedzicie Ikeę, której na Podlasiu brak. Znasz to uczucie?? Znasz?

Kocham to!

Mega zmieniło się moje spostrzeganie świata odkąd mam dwójkę, i jeszcze Ci o tym napiszę, ale najzwyczajniej w świecie czasem dopada mnie pętla rutyny i zmęczenia. Taki reset jest dobry, a wręcz skazany i przepisywany na receptę. Tak jak i dobre, zdrowe jedzenie. Matka jest motorem, który potrzebuje dobrego napędzenia, ale co ja Ci tam będę o tym pisać, patrz jakie smaczne i spróbuj zrobić sama! Najlepsze zielone wypróbowane przepisy jakie dane mi było jeść!!! Omnomnom!!! :)

Po przepisy kliknij ->TUTAJ :)

FG6A7297

 

Justyna z vloga ’10 minut spokoju’ nagrała film, zobaczysz go na końcu wpisu! :)

 

FG6A7298 FG6A7314 FG6A7317 FG6A7325 FG6A7326 FG6A7330 FG6A7365 FG6A7383 Fit&Easy_Ananasowe szaszłyki z indyka z puree jarmużowo-groszkowym_7647 Fit&Easy_Pudding chia z musem z roszponki i mango_7617 Fit&Easy_sałata z awokado i prazonym siemieniem lnianym i orientalnym winegretem_7641 Fit&Easy_sałatka z kaszy Quinoa, rukoli, sera korycińskiego, granatu i prażonych płatków migdałów_7597 IMG_7393 IMG_7485 IMG_7560

 

 

Close