Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Śniadanie mistrzów na chlebie tostowym

Śniadanie mistrzów na chlebie tostowym

[fb_button]

To jest moje miejsce na ziemi, wiesz? Ten mój dom, idealnie umiejscowiony, niby w mieście, ale poza miastem. Niby w lesie, ale obok głównej drogi. Niby z sąsiadami, ale bez. Bo DOM, a nie mieszkanie.

Pamiętam jak na klatce schodowej tuptając do poprzedniego mieszkania szłam na paluszkach. Bo obcasy przeszkadzają. Pamiętam jak chcieliśmy nasze małe dwa Burki oddać na psychoterapię. Bo szczekały. Sąsiadka miała migrenę i oznajmiła nam to rysując niezmywalnym markerem, psa lecącego (z fiutkiem) na naszych białych drzwiach. Nie zapomniała dodać do tego szczerych pozdrowień o mega ciekawym przesłaniu, cytuję: “fuck it”. Analizowałam ten napis, nawet zrobiłam zdjęcie. Do dziś wspominam ową sytuację z uśmiechem. To było jak specjalne wyróżnienie dla nas, chyba kochała nasze pieski.

Chciałam jej dodać szczęścia gdy narodził się mój synek, myślałam, że będzie płakał ku jej uciesze, ale okazał się być dobrym dzieckiem i nie chciał płakać głośno w nocy. Pamiętam jak miał narodzić Brzuszkowy. Narodził się i też nie chciał płakać. Postanowiłam ją zostawić, zapewniając w mieszkaniu tabun studentów. Nie udało się, studenci okazali się normalnymi ludźmi, nie tymi imprezowymi.

Oczywiście wszystko opowiadam Wam przez pryzmat różowych okularów, wtedy mi nie był do śmiechu, a teraz wiem, że mam szczęście. Kupując dom bliźniaczy nastawiałam się na to, że może nam się ‘trafić’ jak w mieszkaniu. Na szczęście moje obawy nie sprawdziły się, a dziś mamy najlepszy team sąsiedzki pod słońcem. Sąsiedzi mają dzieci zbliżone wiekiem do naszych, więc czasem robimy sobie piątkowe kinderparty zakrapiane soczkiem, przy różowej zastawie z myszką Miki(zobacz), na bieżąco to wrzucam na nasz instagram, warto obserwować! (klik)

Czasem również wybiórczo spotykamy się jak u kogoś lodówka świeci pustkami, albo zabrakło mleka do kawy. LOVE IT!!! Zobaczcie co, i jak to powstawało w ubiegłą niedzielę:

1FG6A6035

 

“Kanapeczki na winie” – czyli co się nawinie to wrzucaj między dwie kromki chleba ;)

Chleb tostowy

szynka

ser żółty

jajka

pomidorki cherry

i co jeszcze dusza zapragnie, ale powiem Wam, że uwielbiam jajka gotowane w kanapkach! Mega pysznie!!!

 

2FG6A6026 3FG6A6045-2

 

Bananowe LOVE – Czy znacie jakieś dzieci, które nie lubią bananów? Ja nie znam! Domowe zapasy muszą być na bieżąco uzupełniane.

Chleb tostowy otoczony w jajku i podsmażony na maśle na patelni.

Mus bananowy (zblendowane banany) – do maczania chlebka w nim :)

 

4FG6A6056

 

Powstały jeszcze DWIE pyszne śniadaniowe (czyli masz w sumie 4:)) przekąski dla dzieci, ale je już zobaczysz u samych Twórców (o tu-klik). Jedna na słodko i jedna nie na słodko ;) Pyyyyyyyyyyyyycha!!!! (kliknij TU!)

Zobacz jeszcze jak to wszystko powstawało, i kto to jadł, oraz dotrwaj do końca, na końcu filmowa niespodzianka!!! :) Daj znać czy się podobało i czy planujesz już u siebie takie śniadanko, a może z…. sąsiadami? ;)

 

FG6A5947 FG6A5955 FG6A5964 FG6A5965 FG6A5973 FG6A5978 FG6A5997 FG6A6003 FG6A6070 FG6A6086 FG6A6096 FG6A6106

I film!!! :)

 

Close