Close
Close

Brak produktów w koszyku.

A czym Ty się kierujesz wybierając zabawki? #mamissimalovesjanod

A czym Ty się kierujesz wybierając zabawki? #mamissimalovesjanod

[fb_button]

To już kolejna z akcji jaką organizuje Mamissima razem z Ładnebebe. Może i wstyd mówić, ale to tak trochę przed świętami :) Zresztą co za wstyd! Przecież sklepy już po brzegi są wypełnione w świąteczne dekoracje.

Za zadanie miałam wybrać chłopakom dwie rzeczy. Gdyby to było jakiś czas temu, to bym myślała nad czymś praktycznym… Nad czymś co sprawi, że się nauczą jeździć/ chodzić/ skakać/ grać/ mówić. Dziś wiem, że te priorytety są tak jakby przy okazji. Dziś liczy się wspólna zabawa. Bo chłopaki tworzą całość = są rodzeństwem.

Więzi są czymś tak bardzo ważnym, mogłabym rzec że to jedna z rzeczy na milion, która stoi na piedestale. To oni będą do siebie dzwonić w dorosłości, się wspierać, kiedy dziewczyna nawali… kiedy choroba ich spotka, albo kiedy będzie trzeba pojechać do mamy.. (to do mnie! sesese! :)).

Więzi się tworzą od małego, od pierwszego spojrzenia, od pierwszych słów ‘zobacz, to jest twój braciszek’, od pierwszego podania smoczka, czy pierwszej wspólnej zabawy. Mówisz mi, że różnica wieku już załatwia sprawę, ale wychowanie to jest coś, co sprawi, że albo będą się tłuc po głowie, albo będą się przytulać.

Dziś bawią się wspólnie, a mi się serce raduje. Bo coś o czym się dowiedziałam 8 miesięcy po narodzinach pierwszego wyczekanego dziecka, było jednak najlepszym darem od losu. To rodzeństwo. To magia, która będzie trwać, gdy nas zabraknie…

 

FG6A5509FG6A5507FG6A5506

 

Cyrk od Janod, to przede wszystkim wiele elementów, których nigdy nie zabraknie, to przede wszystkim zwierzęta, dzięki którym możemy pokazać jak się nazywają, oraz jakie dźwięki z siebie wydają. To przede wszystkim ‘tutu’,które jedzie i jest połączone ze sobą na magnes. To przede wszystkim kolory pobudzające wyobraźnie i mega zabawa, która razem dostarcza olbrzymiej frajdy.

 

FG6A5508 FG6A5510 FG6A5511 FG6A5519 FG6A5525 FG6A5529 FG6A5530 FG6A5540 FG6A5542 FG6A5546 FG6A5549 FG6A5584

 

Druga rzecz to wielostanowiskowy garaż z windą, nie bez przyczyny wybrany, w końcu samochodzików jest kilka, a jak jest czegoś więcej niż dwa (bo ręce są dwie), to o wiele łatwiej jest się podzielić z rodzeństwem ;)))

 

FG6A5591 FG6A5600

 

Bądźcie czujni!!! Bo tylko do końca tego tygodnia w Mamissima(klik) macie promocję na dwie wybrane przez nas zabawki :). Obserwujcie również Ładnebebe, tam będziecie widzieć kolejnych blogerów, którzy wzięli udział w akcji, a tym samym to się równa dla Was —> zniżki na zabawki!!! Enjoy!!!

 

a wisienką na torcie jest filmik! <3

mamissima_loves_janod

 

Close