Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Czym ułatwiasz sobie codzienność?

Czym ułatwiasz sobie codzienność?

[fb_button]

Pewnie zgodzisz się ze mną, że każde pieniądze wydane na to, żeby żyło się nam lepiej i sprawniej to są najlepiej wydane pieniądze na świecie. Każdej mamie powiem, żeby nie żałowała na akcesorium okołodzieciowe, by jej po prostu macierzyństwo nie ciążyło. Leżaczek za kilkaset złotych był dla mnie abstrakcją i niepotrzebnym wydatkiem, dopóki nie urodziło mi się dziecko marudzące i chcące przebywać na moich rękach 24h/dobę, ale to rozumiesz przecież…

Od tamtej pory, a dokładnie od kiedy kopnęło mnie szeroko rozumiane macierzyństwo, punkt postrzegania mego świata zmienił się totalnie. Moje dawne dziwne (teraz sądzę, że dziwne) przekonania rzuciłam w kąt i mimo wszystko rzuciłam się na dalsze przeciwności losu, które miały ułatwić życie, ale najpierw trochę je pokomplikowały, a później ułatwiły – tak, mówię tu o zakupie domu.

Od momentu wybrania domu, zdobycia (bądź upolowania) dobrego kredytu, poprzez wykańczanie i urządzanie całego domu – miałam właśnie życie pokomplikowane teraz jest już z górki, czeka nas jeszcze sporo zmian. Chłopaki mają już swoje osobne pokoje, mamy już gabinet, kuchnie, łazienki. Czeka mnie jeszcze moja wymarzona sypialnia, ale muszę najpierw nadrobić straty na koncie, i najważniejsze: OGRODZENIE!!! Jeśli ktoś wie jak to ogarnąć czekam na pomoc, jak to zaprojektować, jaki materiał wybrać, jaką ekipę wziąć, beton i skąd??

Ale nie o tym, o tym dziś, że masakrycznie uwielbiam takie ułatwiacie życia, i jeśli Ty również masz dzieci, doceniasz je po stokroć jeszcze bardziej.

Od kilku miesięcy mam możliwość korzystania w domu z urządzenia Steamaster. Różni się od zwykłego żelazka nie tylko wyglądem, ale i masą zastosowań. Bo wyobraź sobie, lub przypomnij prasowanie zasłon na desce do prasowania, musisz przeciągać te kilometry materiału, prasować, a to znów kładzie się na podłogę, gniecie, można tak w nieskończoność prawda? Ja świeże suche zasłony wieszam od razu tam gdzie ich miejsce i wykorzystuje Steamaster. Tak samo jest z pościelą. Nakładam taką pogniecioną, kołdrę przerzucam przez barierkę na schodach i działam z prasowaczem, nie dość, że jednocześnie prasuje nam pościel, to równocześnie dezynfekuje wsad, możemy to samo zrobić z materacem, czy dziecięcymi zabawkami – zdezynfekować je i odświeżyć! Drobnoustroje, bakterie – gorąca para o wysokim natężeniu sprawi, że pozbędziemy się niechcianych lokatorów.

Bywając w centrach handlowych swego czasu (teraz to raczej w nich nie bywam, tylko latam czym prędzej, by kupić to co trzeba i z prędkością światła wrócić do domu) zastanawiałam się co to za odkurzacz z rurą i wieszakiem, teraz wiem wszystko, korzystam i jestem zachwycona. Ogromniaste ręczniki, pościele, i wiesz co mnie jeszcze denerwowało? To, że gdy prasowałam żelazkiem rękawy tworzył się taki kant, przy użyciu Steamastera potrafię się tak nagimnastykować, że udaje mi się mieć wyprasowaną koszulę bez takiego kantu. W dwie minuty! Bo urządzenie nagrzewa się w 45 sekund.

Zobacz jak to wygląda u nas, a na końcu mam dla Ciebie małą niespodziankę! ;) A pod spodem napisz mi jeszcze z jakich ułatwiaczy życia Ty korzystasz:)

FG6A4146 FG6A4159 FG6A4180 FG6A4208 FG6A4210FG6A4153 (2) zFG6A4143

i niespodzianka! Przełącz tylko na HD :)

Steamaster kupisz TU

 

Close