fbpx
Close
Close

Brak produktów w koszyku.

W co się ubrać na chrzest dziecka?

W co się ubrać na chrzest dziecka?

 

Co założyć na okoliczność chrztu własnego dziecka? To jest ogromne wzywanie, bo jednocześnie jest to duchowe przeżycie, i wypadałaby raczej skromna stylizacja, i jednocześnie jest później obiad rodzinny, który wymaga elegancji, podkreślenia atutów naszej sylwetki i ukrycia niektórych mankamentów. Heloł! Jesteśmy po porodzie i każda ciotka z wujkiem będą nam się przyglądali i stwierdzali, ile nam się przytyło, a chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Równocześnie nie jest to żaden pogrzeb, tylko radosne wydarzenie, i nie powinnyśmy ubierać się w ciemne kolory, a jeśli już, to powinnyśmy założyć kolorowe dodatki.

Odpowiednio wcześniej powinnyśmy zadbać o:

zamówienie kreacji, zastanów się przy tym – jeśli karmisz piersią pamiętaj byś miała łatwy dostęp, najlepiej by to były sukienki z dużymi dekoltami(wtedy przykryjesz się pieluszka lub chustą do karmienia), sukienki dwuczęściowe, lub sukienki specjalne do karmienia (nie mam ani jednej takiej, ale jest to fajne rozwiązanie), lub może to też być sukienka oversize (którą będzie łatwo zadrzeć do góry, niestety w takim wypadku powinnyśmy się gdzieś schować)

dopasowanie do niej butów i torebki,

– oraz dodatków. Skupmy się czy to ma być naszyjnik, czy kolczyki, a może jakiś subtelny zestaw? W grę wchodzą jeszcze bransoletki i pierścionki, choć to wszystko zazwyczaj jest niepraktyczne przy niemowlęciu, ja zawsze zostaje przy naszyjniku. Nie przeszkadza w karmieniu, nie oberwie Ci ucha i nie przeszkadza w przewijaniu małej pupy.

umów się do fryzjera i do kosmetyczki – pofarbuj włosy oraz zrób paznokcie w tygodniu, w którym odbędzie się chrzest. Na paznokcie wybieraj jasne kolory.

 

Dostałam dużo zapytań odnośnie moich kreacji, które widziałyście na moim prywatnym facebooku, niestety nie ma ich już w sklepach, ale zobaczcie co jeszcze mogłabym założyć na taką okoliczność:

answear

Pastelowe delikatne kolory, od lewej żółta(klik), pudrowy róż(klik), delikatna zieleń(klik), delikatna biel(klik)

butyk

Bardzo modne teraz kolory khaki – od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta

limango

Delikatne i praktyczne, od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta

limoda

Interesujące: od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta

zansw

 

Subtelne, od lewej: pierwsza, druga, trzecia

 

Close