Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Zawsze ciekawi. Ojciec i Syn {konkurs}

Zawsze ciekawi. Ojciec i Syn {konkurs}

[fb_button]

Płeć męska znacznie zdominowała nasze małe mieszkanko. Na 50 metrach czterech samców i ja jedna, no może nas dwie. Czterech licząc kolejno – Tatko, Oliś, Bubek i Sharki – kontra ja i Daisy. Tych czterech miało swoje zamiłowania. Najmłodszy do mleka matki, Sharki do kości, a pozostałych dwóch do komputerów. Wiedziałam, że Oliś na pewno będzie z nimi trzymał i postanowiłam – kupię dom. Aby te wszystkie czeluści komputerów gdzieś podziać. Koniecznie dom taki, który będzie miał wiele pokoi. Kupiłam ten dom i wiecie co?! Nadal się nie mieścimy!

Skrzętnie chowam te śrubki śrubokręty i inne pierdoły, choć czasem jak zdarza się nowy sprzęcior do naprawy to pomagają. Odmawiam wówczas zdrowaśki, żeby mąż wyszedł na tym na plusie, bo były i takie przypadki gdzie chłopaki tak coś zmajstrowali, że trzeba było nowe części dokupować. Więc jak dajesz nam komputer do naprawy, to wiedz, że ponad 50% części będzie nowa i będzie się mieścić w cenie naprawy ;)

Nie powiem, że duma mnie nie rozpiera, bo rozpiera. Jak patrzę na tę trójkę ze zdjęć, jak psują wszystko, przepraszam – naprawiają ;)

Na pewno pomyślę nad uwiecznieniem tego wszystkiego, nie tylko na zdjęciach, a jeśli Ty masz w domu podobnych rzezimieszków, to też spróbuj, bo zobacz co jest do wygrania(!!!):

 

nagrody

 

Z okazji swojego 30lecia Discovery Channel zorganizowało konkurs pt.: ‘Zawsze ciekawi. Ojciec i Syn’. Nagraj film, opowiedz historię ojca i syna, którzy wspólnie się odkrywają, docierają, podzielają swoje pasje.  60 sekundowy film!

 

 

Wejdź na stronę Discovery Channel(klik) i zapoznaj się ze szczegółami, naprawdę warto! My już zaczynamy działać. Nasze początki możesz zobaczyć na naszym instagramie(klik).

POWODZENIA!!! 

1FG6A1912 2FG6A1940 FG6A1894-horz FG6A1899 FG6A1903 FG6A1920 FG6A1922 FG6A1941 FG6A1942 zFG6A1913

 

Close