Close
Close

Brak produktów w koszyku.

Lista zakupów na drugie urodziny

Lista zakupów na drugie urodziny

[fb_button]

Temat urodzin teraz będzie powracał do mnie dwukrotnie w roku. Temat, który jest tak wdzięczny, że mogłabym tę liczbę pomnożyć jeszcze kilka razy. Planowania jest wiele, teraz dodatkowo chce się mocniej wyżyć artystycznie, gdyż pierwsze urodziny nie wypaliły jakbym chciała. Zrobiliśmy grilla przed świeżo kupionym domem. Organizacyjnie pozostawiało to wiele do życzenia. Więc teraz mam nadzieję, że drugie urodziny Bubka wyjdą zacnie i będę mogła się pochwalić owocną fotorelacją na blogu. Wpis ten jest taką małą gadżeciarską listą zakupów, bo temat urodzin przerabiałam na blogu rok temu. Wrzucałam inspiracje na przekąski (klik) i tort (klik).

 

– Jaki motyw przewodni imprezy? –

 

Z tym mam największy kłopot. Bubik uwielbia Świnkę Peppę, ale nie zorganizuję słodko pierdzących (różowych) urodzin dla chłopca. Na reszcie bajek się słabo zna, więc nie mam totalnie pojęcia jaki wybrać kolor/ motyw przewodnim. Mam też nadzieję, że może Wy mi troszkę pomożecie w komentarzach. A w ramach inspiracji piękny kolor tiffany blue (zdjęcia zapożyczone od Fashionelki<klik>).

 

1d (2) 1d 1a 1b 1c

 

Gdy już zdecyduję się na kolor przewodni na pewno zakupię, bądź część na pewno postaram się zrobić sama:

 

– Girlandy i Pompony –

 

1g 1girl 1m 1mm 1s

 

Fotki: Little Umbrella (klik) i pinterest

Zapomniałabym!! Przecież na samym początku trzeba zrobić:

 

– Zaproszenia –

 

lukas-birthday-5

 

Będę poszukiwać również:

– Bluzeczka z liczbą skończonych lat –

 

bluzeczka z cyfra

– Balony!!! –

 

Marzą mi się takie pompowane helem, szukałam już na allegro, niecałe 200pln. Zobaczymy czy pozwoli na to domowy budżet. A te z cyferką też tam są!! Koszt ok 23zł.

 

2-ken 2-kenza

Zdjęcia: Kenzas

 

– Słomki, torebeczki na jedzenie –

 

circus-birthday-6 wildflower-themed-party-9 nautical-twins-party-4

– Fotobudka –

 

Dodatkowo chciałabym zrobić miejsce by każdy mógł sobie zrobić zdjęcie z solenizantem. Fajne gadżety(zrobię odpowiednio wcześniej sama) i fajne miejsce, ale jeszcze mój mózg musi nad tym popracować!

 

black-white-gold-dedication-12

 

 

Dodatkowo też chyba zrobię taką ramę. Przyda się na wiele okazji, a każdemu z solenizantem zrobię zdjęcie w takiej pięknej aranżacji. Pomysł podpatrzony u pięknej Mamy na szpilkach (klik)

11157987_962612310416890_456131915_n

 

– To jeszcze nie wszystko! –

Do mojej listy dopisuję jeszcze fajne papilotki na muffiny i chyba przy tak dużej liczbie gości kupię papierowe talerzyki i plastikowe sztućce, obowiązkowo kolorowe!

A Wy co jeszcze dołączyłybyście do tej listy?

 

 

 

Close